بیانیه سازمان دفاع از قربانیان خشونت در خصوص حملات تروریستی تهران

: #3361
تاریخ انتشار : شنبه, 20 خرداد 1396 15:37
تعداد بازدید کننده : 574
ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
بیانیه سازمان دفاع از قربانیان خشونت در خصوص...
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
بیانیه سازمان دفاع از قربانیان خشونت در خصوص حملات تروریستی تهران

به گزارش روابط عمومی سازمان دفاع از قربانیان خشونت در این بیانیه آمده است:
صبح روز چهارشنبه ۱۷ خرداد ماه ساختمان مجلس شورای اسلامی و مرقد امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در تهران هدف حملات تروریستی قرار گرفت. حملاتی که در نتیجه آن 17 تن از شهروندان بی گناه کشته و بیش از چهل نفر مجروح شدند.
پس از برگزاری انتخابات شکوهمند ریاست جمهوری در ایران که به گفته تحلیلگران و کارشناسان باعث ارتقای قدرت ملی ایرانیان در منطقه و جهان شد این حملات تروریستی را می توان اقدامی برای تضعیف مردم سالاری دینی، آرامش و امنیت ملی ایران دانست. آنچه امروز در تهران رخ داد، بخشی از تحولات جاری جهان و جزئی از حرکت های ضد ایرانی است که در سفر رییس جمهوری آمریکا به عربستان سعودی و امضای قراردادهای تسلیحاتی در آنجا، نمود یافت. بر این باوریم که دوران ایران هراسی به سر آمده و کشور ما با بیش از ۱۷ هزار قربانی ترور، همچنان به عنوان یکی از بزرگترین قربانیان تروریسم در حال هزینه دادن در راه مبارزه با افراطی گری، خشونت و تروریسم است.
سازمان دفاع از قربانیان خشونت، بر لزوم توجه به زمینه های اصلی تولید و ترویج اندیشه های افراطی گری و جلوگیری از استفاده ابزاری از برخی از گروههای شبه نظامی تاکید می کند و ضمن محکومیت این اقدام تروریستی از مجامع و نهادهای بین المللی می خواهد با اقدام عملی و با رویکرد غیرگزینشی علیه تروریسم بین المللی و خشونت روز افزونی که سراسر جهان را فرا گرفته است مبارزه کند.

“ بیانیه سازمان دفاع از قربانیان خشونت در خصوص حملات تروریستی تهران ”