برگزاری دوره تخصصی نظام ملل متحد

کد خبر : #4771
تاریخ انتشار : یکشنبه, 14 مرداد 1397 12:10
دوره آموزشی تخصصی نظام ملل متحد با همکاری سازمان دفاع از قربانیان خشونت برگزار می‌شود.

فاز نخست دوره آموزشی تخصصی نظام ملل متحد و فعالیت‌های آن در ایران در تاریخ 22 مردادماه 1397 با همکاری سازمان دفاع از قربانیان خشونت، توسط انجمن ملل متحد ایران(UNA-IRAN ) برگزار می‌شود.
لازم به ذکر است که این دوره آموزشی تخصصی با بهره‌گیری از توان و تخصص مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد (UNIC)، دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم ملل متحد (UNODC)، کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان (UNHCR) و برنامه اسکان بشر سازمان ملل متحد (UN-HABITAT) با هدف دستیابی شرکت‌کنندگان به بینشی عمیق در مورد ابعاد نظری، اهداف، فعالیت‌ها، دستاوردها و توانایی‌های آژانس‌های نظام ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.
از مزایای این دوره آموزشی تخصصی که با حضور اساتیدی از رؤسا، مدیران و کارشناسان ارشد دفاتر و پروژه‌های مقیم سازمان ملل متحد در ایران همراه است به شرکت‌کنندگان ‌گواهینامه بین‌المللی با امضای مشترک مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد، انجمن ملل متحد ایران و سازمان دفاع از قربانیان خشونت اهدا خواهد شد.

همچنین علاقمندان به شرکت در این دوره می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌ تلفن‌های 88963091 و 88954928 تماس حاصل نمایند.