مولاوردی:توانایی های زنان درعرصه سیاست نباید موردبی توجهی قرارگیرد

کد خبر : #987
تاریخ انتشار : شنبه, 17 مرداد 1394 14:57
تعداد بازدید کننده : 637
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
مولاوردی:توانایی های زنان درعرصه سیاست نباید...
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: نباید توانمندی ها و قابلیت های زنان بویژه در عرصه سیاست مورد بی توجهی و غفلت واقع شود.

شهیندخت مولاوردی در گفت وگو با ایرنا با بیان اینکه در جلسه اخیر هیات دولت بر اهمیت توجه به ظرفیت زنان در جامعه اشاره کرده است این مطلب را بیان کرد.
وی در این باره افزود: بطور یقین توجه به مولفه های توانمندی های زنان ، آنان را به نقش و سهم تاثیرگذار راغب می کند.
معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده همچنین در بخشی دیگر از این گفت و گو، با بیان اینکه اکنون در شرایط پساتوافق به سر می بریم، تاکید کرد: نباید تصور شود که با توافق صورت گرفته، درهای واردات کالا بروی ما گشوده شده و به مصرف کننده صرف این کالاها تبدیل می شویم.
وی در این باره افزود: رییس جمهور همواره بر این نکته تاکید دارد که اقتصاد کشور نیز باید مانند توافق، برد برد باشد، یعنی سیاست دولت این است که برقراری رابطه با کشورهای دیگر نباید منجر به گشوده شدن درهای ورود کالاهای وارداتی شود.
مولاوردی اظهار داشت: قرار است سیاست های افزایش تولید و خروج از رکود دولت در شرایط جدید به اجرا درآید و اقتصاد مقاومتی که شاخص های آن درونزا، برون نگر،عدالت محور و دانش بنیان بودن است را بیش از پیش شاهد باشیم.
وی با تاکید بر نقش بی بدیل مادران در فرهنگ سازی و آموزش گفت: آنها می توانند در حوزه روی آوری به مصرف کالای تولید داخل، مدیریت انرژی و مدیریت پسماند کمک کننده بوده و زمینه را برای تحقق سیاست های کلی نظام فراهم کنند.
مولاوردی با اشاره به برگزاری دومین نمایشگاه و همایش بین المللی نقش آفرینی زنان در توسعه پایدار که قرار است شهریور ماه برگزار شود، خاطر نشان کرد: برگزاری چنین همایش و نمایشگاه هایی نگاه ها را معطوف به نقشی می کند که زنان باید داشته باشند و سهمی که باید برای آنها در نظر گرفته شود.

“ مولاوردی:توانایی های زنان درعرصه سیاست نباید موردبی توجهی قرارگیرد ”
تگ ها حقوق زنان