انگلیس شبکه‌های قاچاق انسان را اداره می‌کند

کد خبر : #975
تاریخ انتشار : شنبه, 17 مرداد 1394 11:41
تعداد بازدید کننده : 972
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
انگلیس شبکه‌های قاچاق انسان را اداره می‌کند
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
شبکه خبری اسکای‌نیوز دریافته است برخی کمپ‌های مهاجران غیرقانونی در فرانسه به دست قاچاقچیان انگلیسی اداره می‌شود.

به گزارش فارس، شبکه خبری «اسکای نیوز» دریافته است قاچاقچیان برخی کمپ‌های فرانسوی، اهل انگلیس و بلژیک هستند و هر چند ماه یکبار تغییر می‌کنند.

بر اساس یافته‌های این شبکه خبری انگلیسی، شبکه‌های قاچاق انسان واقع در شمال فرانسه به کشورهای انگلیس و بلژیک وصل هستند.

اسکای نیوز خبر داد، تعدادی عکاس بعد از ورود به یک کمپ کوچک که محل اقامت 120 مهاجر غیرقانونی در منطقه «گراند سینت» است دریافتند داخل این کمپ 13 خودرو با پلاک انگلیس اطراف چادرها و پناهگاه‌ها پارک بودند. این کمپ توسط 15 قاچاقچی اداره می‌شود و رؤسای آن از مهاجران مبالغی را به پوند دریافت می‌کنند تا آنان را به داخل انگلیس انتقال دهند.

یک تبعه افغان که دوستانی در کمپ‌های مهاجران دارد به اسکای نیوز گفته است دوستان وی در این کمپ مبالغی به صورت نقدی یا از طریق حساب بانکی به پوند برای قاچاقچیان واریز می‌کنند.

اسکای نیوز هم‌چنین دریافت در یک گاراژ مخفی، خودروهای پلاک انگلیس وجود داشت که متعلق به یکی از کمپ‌های مهاجران غیر قانونی در فرانسه می‌باشد.

گروه‌های خیریه در رابطه با این کمپ‌ها گفته‌اند، ورود به این سایت‌های مهاجران در فرانسه بعد از ساعت 5 بعدازظهر ممنوع است و این تیم‌ها اطلاعات دقیقی درباره این سایت‌ها ندارند.

ورود مهاجران غیرقانونی از مرز کاله فرانسه به انگلیس در طول هفته‌های اخیر مشکلات بسیاری برای دولت و صنعت حمل‌ونقل این کشور به وجود آورده تا جایی که دولتمردان انگلیس با همتایان فرانسوی خود دیدار و خواستار همکاری اروپایی، آفریقایی برای حل بحران ورود مهاجران غیرقانونی به انگلیس شدند.

“ انگلیس شبکه‌های قاچاق انسان را اداره می‌کند ”