دانش آموزان شین آبادی از سال ۹۴ مستمری می گیرند

کد خبر : #8
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 17 دی 1393 0:00
تعداد بازدید کننده : 850
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
دانش آموزان شین آبادی از سال ۹۴ مستمری می گیرند
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
حسین احمدی نیاز وکیل دانش آموزان شین آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به برقراری مستمری برای دانش آموزان شین آبادی ....

وکیل دانش آموزان شین آبادی با اشاره به برقراری مستمری برای دانش آموزان شین آبادی گفت: در قانون بودجه سال ۹۴ مبلغی برای مستمری و معیشت دانش آموزان شین ‌آبادی اختصاص پیدا کرده است.

به گزارش تسنیم،حسین احمدی نیاز وکیل دانش آموزان شین آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به برقراری مستمری برای دانش آموزان شین آبادی اظهار کرد: در قانون بودجه سال 94 ردیف بودجه‌ای به شماره 154000-5 از محل ردیف بودجه تامین اجتماعی کشاورزان، عشایر و روستاییان مبلغی برای مستمری و معیشت دانش آموزان شین ‌آبادی اختصاص پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه اقدام دولت در این خصوص بسیار ارزشمند است گفت: با تصویب این ردیف در مجلس شورای اسلامی شاهد حل مشکل کودکان شین آبادی در سال 94خواهیم بود.

احمدی نیاز در خصوص پیشرفت فیزیکی مدرسه شین آباد افزود: در حال حاضر این مدرسه 80درصد پیشرفت فیزیکی دارد که امیدوار هستیم تا سال ‌آینده این مدرسه استاندارد تکمیل و در اختیار دانش آموزان قرار گیرد.

وکیل دانش آموزان شین آبادی با بیان اینکه هم اکنون دانش آموزان شین آباد مشکلی از حیث تحصیل، درمان و بیمه ندارند گفت: روند درمانی این دانش آموزان در یکی از بیمارستان‌های تهران در حال انجام است و آنان هر یک ماه یک بار تحت عمل جراحی قرار می‌گیرند که این تیغ جراحی به وضعیت روانی این دانش آموزان دختر آسیب جدی رسانده است بنابراین حل وضعیت روان درمانی این دانش آموزان دغدغه اصلی به شمار می آید.

“ دانش آموزان شین آبادی از سال ۹۴ مستمری می گیرند ”