ادعای بدرفتاری با اقلیت های دینی در ایران، کاملا کذب و بی اساس است

کد خبر : #714
تاریخ انتشار : سه شنبه, 29 اردیبهشت 1394 14:14
تعداد بازدید کننده : 559
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
ادعای بدرفتاری با اقلیت های دینی در ایران،...
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
پاتریاک کلیسای کاتولیک و کلدانی آشوری شرق مستقر در عراق گفت: تبلیغات منفی و ادعای دشمنان در خصوص بدرفتاری با اقلیت های دینی در ایران، کاملا کذب و بی اساس است.

مارلوییس رافائل ساکو پاتریاک کلیسای آشوری شرق مستقر درعراق روزسه شنبه در حاشیه مراسم ادای احترام به رهبر کبیر انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه دشمنان نظام اسلامی با استفاده از ابزارهای رسانه های برای القا بدرفتاری ایران با اقلیت های دینی تلاش می کنند اظهار کرد: رضایت پیروان ادیان الهی از وضعیت خود در ایران، نشان دهنده بی اساس بودن این تبلیغات و ادعای واهی دشمنان است.

وی با اشاره به اینکه توطئه اسلام هراسی و تبلیغات منفی علیه ایران اسلامی دیگر اثری ندارد، افزود: ثبات و آرامش پیروان و اقلیت های دینی در ایران اسلامی در جهان مثال زدنی است و روحانیون مسیحی بارها با تکذیب این تبلیغات، توطئه های دشمنان را در این مورد خنثی کرده اند چراکه همیشه شاهد آرامش و رفاه اقلیت های دینی در ایران اسلامی هستیم.

وی با اشاره به مشکلات موجود در کشورهای لبنان، سوریه و عراق اظهار کرد: مایه خوشحالی و خرسندی است که با تدابیر خردمندانه رهبرمعظم انقلاب اقلیت های دینی در کمال ثبات و آرامش در کنار سایر اقوام دینی زندگی می کنند.

این رهبر کاتولیک و کلدانی آشوری شرق مستقر در عراق تاکید کرد: ایران از دیرباز برای اقوام و اقلیت های دینی کشوری امن بوده و ما از زندگی پیروان خود در چنین سرزمینی احساس غرور می کنیم.

رافائل ساکو خاطر نشان کرد: نگاه اسلام و قانون اساسی جمهوری اسلامی به مسیحیان و اقلیت های دینی زیباست و ما اشتراکات زیادی در وجود خدای واحد، ظهور منجی موعود و معاد و قیامت با یکدیگر داریم.

وی افزود: ایران، مهد ادیان توحیدی و مرکز گفتمان ادیان است و همه مردم در آن با صلح و صفا زندگی می کنند و تمامی مردم در سرنوشت کشور دخیل هستند.

“ ادعای بدرفتاری با اقلیت های دینی در ایران، کاملا کذب و بی اساس است ”