شورای حقوق بشر خواستار پایان سرکوبگری آل خلیفه در بحرین شد

کد خبر : #598
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 21 خرداد 1393 0:00
تعداد بازدید کننده : 698
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
شورای حقوق بشر خواستار پایان سرکوبگری آل خلیفه...
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
این نهاد سازمان ملل متحد نقض حقوق بشر در بحرین را محکوم کرد. چهل و شش کشور عضو این نهاد بین المللی به شدت درباره سرکوبهای حکومت آل خلیفه درباره معترضان کنندگان بحرینی ابراز نگرانی کردند....

سازمان ملل متحد نقض حقوق بشر در بحرین را محکوم کرد.
به گزارش پرس تی وی، چهل و شش عضو شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد به تحولات بحرین واکنش نشان دادند. این نهاد سازمان ملل متحد نقض حقوق بشر در بحرین را محکوم کرد. چهل و شش کشور عضو این نهاد بین المللی به شدت درباره سرکوبهای حکومت آل خلیفه درباره معترضان کنندگان بحرینی ابراز نگرانی کردند. شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد رژیم بحرین را به علت زندانی کردن معترضان و روزنامه نگاران محکوم کرد و از رژیم بحرین خواست همه زندانیان سیاسی را آزاد کند که فقط به علت استفاده از حقوق بشر خود بازداشت و زندانی شده اند. این نهاد نظارتی سازمان ملل متحد در حوزه حقوق بشر درباره شکنجه زندانیان و بدرفتاری با آنها در زندانهای بحرین ابراز نگرانی کرد و از رژیم بحرین خواست به این دغدغه های مطرح رسیدگی کند. این نهاد بین المللی از حکومت بحرین خواست تا اجازه بدهد دفتری در بحرین ایجاد کند.

از فوریه دو هزار و یازده تاکنون، هزاران تظاهرکننده ضدرژیم بحرین ، تظاهرات متعددی علیه رژیم بحرین برپاکرده اند. معترضان خواهان آن هستند که رژیم آل خلیفه حاکم از قدرت دست بکشد. در این مدت سه سال و نیم ، دهها نفر کشته شده و صدها نفر نیز در سرکوبهای شدید حکومت علیه معترضان آرام زخمی شده اند.

“ شورای حقوق بشر خواستار پایان سرکوبگری آل خلیفه در بحرین شد ”