آمریکا، بزرگترین ناقض حقوق بشر به شمار می رود

کد خبر : #554
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 25 دی 1392 0:00
تعداد بازدید کننده : 678
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
آمریکا، بزرگترین ناقض حقوق بشر به شمار می رود
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
آمریکا با وجود ادعاهایی که در خصوص حقوق بشر دارد، بزرگترین ناقض حقوق بشر در طول تاریخ به شمار می رود.

به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از شبکه تلویزیونی الاخباریه سوریه، آمریکا در حالی خود را پیشتاز آزادی ها در جهان می داند و بر خلاف قوانین بین المللی و به بهانه امنیت ملی آمریکا و حقوق بشر در امور دیگر کشورها دخالت می کند، که حقوق بشر در این کشور صرفا یک نظریه یا تئوری سیاسی است که دستگاه های تبلیغاتی و شرکت های بین المللی این کشور آن را اجرا می کنند.
باری گروسمن کارشناس و وکیل بین المللی تاکید کرد حقوق بشر در آمریکا به سرعت در حال کاهش است و صرفا درباره آن حرف زده می شود و از اجرای آن خبری نیست. گروسمن تاکید کرد سطح حقوق بشر در آمریکا در مقابل مسائلی از قبیل امنیت ملی و سازمان های مربوط به آن که به سرعت در حال افزایش هستند، کاهش یافته است و سازمان های امنیتی در آمریکا همچنان تحت پوشش امنیت ملی به فعالیت خود ادامه می دهند و هیچگونه نظارت و بازخواست سیاسی هم از آنها نمی شود.
همزمان با اظهارات گروسمن، سازمان عفو بین الملل نیز از فعالیت های جاسوسی و برنامه های مراقبت و شنود که سازمان های اطلاعاتی آمریکا انجام می دهند ابراز نگرانی کرده است. این سازمان از باراک اوباما رئیس جمهور آمرکیا خواست در جریان اجرای اصلاحات در برنامه های جاسوسی، حقوق بشر را نیز در نظر بگیرد.
در ادامه گزارش آمده است: آمریکا پیشرفته ترین کشور جهان از نظر حقوق بشر شناخته می شود اما از نظر عملی خطرناک ترین کشور ناقض حقوق بشر در طول تاریخ به شمار می رود که سیاستمداران این کشور با دروغ پردازی های خود و فریب افکار عمومی این کشور که از آگاهی سیاسی کافی برخوردار نیست، حقوق بشر را نقض کرده اند.

“ آمریکا، بزرگترین ناقض حقوق بشر به شمار می رود ”