طرح‌های یهودی‌سازی اسرائیل

کد خبر : #4920
تاریخ انتشار : یکشنبه, 18 آذر 1397 11:00
تعداد بازدید کننده : 412
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
طرح‌های یهودی‌سازی اسرائیل
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
ساکنان جولان اشغالی بار دیگر مخالفت خود را با طرح‌های رژیم صهیونیستی برای یهودی‌سازی سرزمین‌شان و بیرون کردن آنها از این منطقه اعلام کردند.

ساکنان جولان اشغالی بار دیگر مخالفت خود را با طرح‌های رژیم صهیونیستی برای یهودی‌سازی سرزمین‌شان و بیرون کردن آنها از این منطقه اعلام کردند. ساکنان منطقه جولان سوریه مخالفت خود را با تمامی طرح‌های اشغالگران صهیونیستی برای یهودی‌سازی سرزمین‌شان و بیرون کردن آنها از این منطقه به ویژه پروژه اخیر توربین‌های هوایی که قرار است در مناطق کشاورزی راه اندازی شوند، ابراز داشتند.

ساکنان جولان مخالفت قاطع خود را با راه اندازی این توربین‌ها ابراز داشته و به تاثیرات بسیار منفی آنها برای زمین‌های کشاورزی، محیط زیست انسان و حیوان پرداختند به ویژه که زندگی ۶۰ درصد از ساکنان این منطقه بر کشت سیب و گیلاس متکی است و این توربین‌ها خطر بزرگی برای تولیدات کشاورزی آنها محسوب می‌شوند. مسؤولان رژیم صهیونیستی در تلاش هستند با راه اندازی ۵۲ توربین هوایی در مناطق الحفایر، سحیتا، الخواریط، المصنع، حما المشیرفه و رعبنه با مساحت تقریبی شش میلیون متر مربع پروژه جدیدی را برای بیرون کردن سوری‌های جولان اشغالی از این منطقه اجرا کنند.

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

“ طرح‌های یهودی‌سازی اسرائیل ”