افزایش شهدای دو جنگ ۵۰ روزه و ۲۰۰۸ رژیم‌صهیونیستی علیه غزه

کد خبر : #480
تاریخ انتشار : سه شنبه, 6 آبان 1393 0:00
تعداد بازدید کننده : 641
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
افزایش شهدای دو جنگ ۵۰ روزه و ۲۰۰۸...
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
پس از اعلام شهادت یک مجروح جنگ ۲۰۰۸ رژیم صهیونیستی علیه غزه، منابع فلسطینی از پیدا شدن پیکر یک شهید دیگر جنگ ۵۰ روزه غزه از زیر آوار خبر دادند....

پس از اعلام شهادت یک مجروح جنگ ۲۰۰۸ رژیم صهیونیستی علیه غزه، منابع فلسطینی از پیدا شدن پیکر یک شهید دیگر جنگ ۵۰ روزه غزه از زیر آوار خبر دادند.
به گزارش سازمان دفاع از قربانیان خشونت به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، پیکر یک شهید دیگر جنگ 50 روزه اخیر غزه امروز از زیر آوار بیرون کشیده شد. بر اساس خبر «فلسطین‌الیوم»، پیکر این شهید در زیر خرابه‌های مسجد «قسام» واقع در «نصیرات» یافت شده است.
پیشتر آمار 2156 شهید در خلال 50 روز تجاوز رژیم صهیونیستی به جنگ غزه اعلام شده بود که با پیدا شدن این شهید تعداد کل شهدا به 2157 نفر می‌رسد. جنگ اخیز غزه نزدیک به 11 هزار نفر مجروح نیز داشت.
همچنین امروز یک مجروح جنگ 2008 رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه که از ناحیه نخاع آسیب دیده بود، بر اثر وخیم شدن جراحتش به شهادت رسید (جزئیات بیشتر).
«عبدالرحمن جمال ابو عیده» 22 ساله از ناحیه نخاع مجروح شده بود و از سال 2008 تا کنون تحت درمان بود اما سرانجام پس از وخیم شدن وضعیت سلامتی‌اش شهید شد.
حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه از 27 دسامبر سال 2008 تا 17 ژانویه سال 2009 به طول انجامید. در این جنگ هزار و 285 نفر به شهادت رسیدند که با شهید فعلی این تعداد به هزار و 286 نفر می‌رسد. در این جنگ بیش از ۴ هزار نفر نیز مجروح شدند.

“ افزایش شهدای دو جنگ ۵۰ روزه و ۲۰۰۸ رژیم‌صهیونیستی علیه غزه ”