برگزاری دوره تخصصی نظام ملل متحد

کد خبر : #4771
تاریخ انتشار : یکشنبه, 14 مرداد 1397 12:10
تعداد بازدید کننده : 879
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
برگزاری دوره تخصصی نظام ملل متحد
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دوره آموزشی تخصصی نظام ملل متحد با همکاری سازمان دفاع از قربانیان خشونت برگزار می‌شود.

فاز نخست دوره آموزشی تخصصی نظام ملل متحد و فعالیت‌های آن در ایران در تاریخ 22 مردادماه 1397 با همکاری سازمان دفاع از قربانیان خشونت، توسط انجمن ملل متحد ایران(UNA-IRAN ) برگزار می‌شود.
لازم به ذکر است که این دوره آموزشی تخصصی با بهره‌گیری از توان و تخصص مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد (UNIC)، دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم ملل متحد (UNODC)، کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان (UNHCR) و برنامه اسکان بشر سازمان ملل متحد (UN-HABITAT) با هدف دستیابی شرکت‌کنندگان به بینشی عمیق در مورد ابعاد نظری، اهداف، فعالیت‌ها، دستاوردها و توانایی‌های آژانس‌های نظام ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.
از مزایای این دوره آموزشی تخصصی که با حضور اساتیدی از رؤسا، مدیران و کارشناسان ارشد دفاتر و پروژه‌های مقیم سازمان ملل متحد در ایران همراه است به شرکت‌کنندگان ‌گواهینامه بین‌المللی با امضای مشترک مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد، انجمن ملل متحد ایران و سازمان دفاع از قربانیان خشونت اهدا خواهد شد.

همچنین علاقمندان به شرکت در این دوره می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌ تلفن‌های 88963091 و 88954928 تماس حاصل نمایند.

“ برگزاری دوره تخصصی نظام ملل متحد ”