۷ شهید و ۳۵۰ بازداشتی در فلسطین طی یک ماه گذشته

کد خبر : #468
تاریخ انتشار : یکشنبه, 11 آبان 1393 0:00
تعداد بازدید کننده : 767
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
۷ شهید و ۳۵۰ بازداشتی در فلسطین طی یک ماه گذشته
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
بر اساس گزارش منتشرشده یک موسسه فلسطینی در خلال ماه اکتبر ۷ نفر در مناطق مختلف فلسطین به شهادت رسیده‌اند.

بر اساس گزارش منتشرشده یک موسسه فلسطینی در خلال ماه اکتبر ۷ نفر در مناطق مختلف فلسطین به شهادت رسیده‌اند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان دفاع از قربانیان خشونت به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، مرکز «احرار» ویژه امور اسرا و حقوق انسان گزارش ماهانه خود پیرامون تجاوزات رژیم صهیونیستی در ماه اکتبر را منتشر کرد.
بنا به گزارش وبگاه خبری «فلسطین 24»، این مرکز در اطلاعیه خود به تعدا شهدا و بازداشتی‌های فلسطینی در مناطق مختلف از جمله غزه، کرانه باختری و قدس اشغالی پرداخته است.
بر اساس گزارش منتشر شده در ماه اکتبر 7 فلسطینی به شهادت رسیده‌اند که 4 تن از آنها کودکانی مابین سنین 4 تا 15 سال هستند. همچنین در این ماه 350 فلسطینی نیز بازداشت شده‌اند که 3 روزنامه‌نگار، 9 زن و 15 کودک نیز در بین آنها هستند.
بیشترین حجم بازداشت‌ها مربوط به قدس با 90 بازداشتی است. الخلیل واقع در کرانه باختری با 82 بازداشتی در مرتبه دوم است و بیت لحم، رام‌الله، البیره، سلفیت و نابلس غیره که همگی از شهرهای کرانه باختری هستند در رتبه‌های بعدی قرار دارند. درغزه نیز 8 نفر از جمله چند صیاد دستگیر شده‌اند.
«فواد الخفش» مدیر مرکز مزبور در سخنانی گفت: شهرهای کرانه باختری در وضعیت بدی قرار گرفته‌اند و شهرهای قدس و الخلیل همچنان بیشترین تعداد بازداشتی‌ها ماهانه را دارند.

“ ۷ شهید و ۳۵۰ بازداشتی در فلسطین طی یک ماه گذشته ”