طراحی اسرائیل برای حذف حماس

کد خبر : #4678
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 6 تیر 1397 9:17
تعداد بازدید کننده : 475
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
طراحی اسرائیل برای حذف حماس
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
اسراییل در مورد ساخت بندری در قبرس برای انتقال اجناس به غزه در ازای تحویل سربازان و اجساد نزد حماس، چراغ سبز نشان داده است.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند این رژیم در مورد ساخت بندری در قبرس برای انتقال اجناس به غزه در ازای تحویل سربازان و اجساد نظامیان بازداشتی اسرائیل نزد حماس، چراغ سبز نشان داده است. پس از مناقشه‌های فراوان بالاخره رسانه‌های فلسطینی دوشنبه شب 4 خردادماه به‌نقل‌از شبکه 13 تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کردند که این رژیم بزودی پیشنهاد لغو محاصره غزه و ایجاد بندری برای این شهر در قبرس ارائه خواهد کرد.

براساس این گزارش لیبرمن وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در سفر اخیر خود به قبرس با رئیس‌جمهوری این کشور در این باره به توافق رسیده است، اما شرط لغو محاصره را ساختن بندری برای تحویل گرفتن سربازان اسیر و مفقود اسرائیلی اعلام کرده است. شبکه 13 تلویزیون رژیم صهیونیستی اضافه کرد که پس از این توافق، اسرائیل متعهد خواهد شد به کمک امریکا برای بازسازی غزه کمک کند و هنگامی که همه جزئیات این طرح تدوین شود، با ارائه مستقیم این پیشنهاد به ساکنان غزه، مانع حماس، از سر راه برداشته و به مردم اعلام می‌شود که بازسازی غزه امکان‌پذیر است ولی حماس در مسیر آن سنگ‌اندازی می‌کند.

 

منبع: روزنامه ایران

“ طراحی اسرائیل برای حذف حماس ”