حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به غزه

کد خبر : #4642
تاریخ انتشار : دوشنبه, 28 خرداد 1397 8:54
تعداد بازدید کننده : 412
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به غزه
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
جنگنده‌های رژیم صهیونیستی صبح امروز دوشنبه 28 خردادماه مقرهای مقاومت در نوار غزه بمباران کردند.

جنگنده‌های رژیم صهیونیست مقرهای نظامی وابسته به گردان‌های عزالدین قسام، شاخه نظامی حماس را در غرب و شمال غزه بمباران کردند که از جمله آن مقر "بدر" در غرب غزه بود که با سه موشک هدف قرار دادند. گفته شده این حملات خسارت زیادی برجای گذاشته اما تلفاتی نداشت. مقر بدر با یک موشک شلیک شده از سوی هواپیمای شناسایی و سپس با دو موشک اف ۱۶ هدف قرار گرفت. همچنین جنگنده‌های این رژیم لنگرگاه کشتی‌ها در غزه را با پنج موشک توسط جنگنده‌های اف ۱۶ هدف گرفتند. جنگنده‌های اف ۱۶ و واحد هواپیماهای شناسایی این رژیم این مقر را بمباران کردند که صدای آژیر در شهرک‌های منطقه غلاف غزه را به دنبال داشت.

مقاومت فلسطین نیز در واکنش به این حملات چندین خمپاره را به سمت شهرک‌های هم‌جوار غزه معروف به منطقه غلاف غزه شلیک کرد و صدای انفجارهایی در مرزهای غزه به گوش رسید که به نظر می‌رسد سامانه گنبد آهنین در صدد رهگیری راکت‌های مقاومت برآمده است. رسانه‌های رژیم صهیونیستی نیز گزارش دادند، آژیرها در دو شهرک "نتیف هعتسراه" و "یاد مردخای" در پی رصد راکت‌هایی که از غزه شلیک شده بود به صدا درآمد و سامانه گنبد آهنین عملیاتی شد.

رسانه‌های صهیونیستی هم گزارش دادند که ارتش صهیونیستی موشک‌های هشدار دهنده به سمت کسانی که بادبادک‌ها و بالون‌های آتش زا از غزه به سمت فلسطین اشغالی می فرستند، شلیک کرده است. ارتش صهیونیستی همچنین به شهرک نشینان صهیونیست دستور داد که دست کم ۵۰ متر از بالون‌ها و بادبادک‌های آتش زایی که به شهرک‌های صهیونیست نشین اطراف نوار غزه می‌افتند، دور شوند. ‌در همین راستا، یک وزیر تندروی دولت صهیونیستی روز یکشنبه به شدت به کسانی که اقدام به ارسال بادبادک و بالون‌های آتش زا از غزه به سمت فلسطین اشغالی می‌کنند، حمله کرد.

به گزارش پایگاه صهیونیستی "۰۴۰۴"، "نفتالی بنت" در جریان نشست هفتگی هیئت دولت صهیونیستی تصریح کرد که باید با کسانی که بادبادک‌ها و بالون‌های آتش زا (به سمت شهرک‌های صهیونیست نشین) می‌فرستند، مانند شلیک کنندگان موشک‌های قسام برخورد کرد.

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

“ حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به غزه ”