گسترش طرح توزیع یک وعده غذای گرم در روستا مهدها

کد خبر : #4510
تاریخ انتشار : سه شنبه, 25 اردیبهشت 1397 17:18
تعداد بازدید کننده : 608
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
گسترش طرح توزیع یک وعده غذای گرم در روستا مهدها
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
محسنی‌ بندپی: طرح توزیع یک وعده غذای گرم در روستا مهدها گسترش پیدا می‌کند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به حمایت سازمان بهزیستی از کودکانی که در روستامهدها و حاشیه شهرها زندگی می‌کنند،گفت: امسال طرح توزیع یک وعده غذای گرم در روستا مهدها گسترش پیدا می‌کند. انوشیروان محسنی بندپی با اشاره به برنامه‌ریزی سازمان بهزیستی حمایت از کودکانی که دچار سوءتغذیه هستند، بیان کرد: در این زمینه طرح های خوبی انجام گرفته است که می‌توان به طرح توزیع یک وعده غذای گرم در روستامهدها و مهدهای حاشیه‌ای اشاره کرد. وی افزود: هر ساله بازبینی در اجرای طرح‌های حمایتی می‌شود و امسال نیز طرح توزیع یک وعده غذای گرم مورد بازبینی و بررسی قرار می‌گیرد و این در حالی است که امسال طرح توزیع یک وعده غذای گرم در روستامهدها افزایش می‌یابد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور اضافه کرد: هم‌اکنون طرح اشاره شده در 10 استان اجرا می‌شود که امسال تعداد استان‌ها افزایش خواهد یافت. محسنی بندپی با اشاره به برنامه‌ریزی سازمان بهزیستی در خصوص اجرای طرح‌های آموزشی در مهدهای کودک گفت: آموزش قرآن و مفاهیم دینی یکی از طرح‌هایی است که مورد توجه سازمان قرار دارد و در این زمینه اقدامات خوبی هم صورت گرفته است. وی ادامه داد: در حال حاضر بالغ بر 17 هزار مهدکودک زیرنظر سازمان بهزیستی فعالیت دارند و این سازمان نظارت مستمری را در طول ماه بر برنامه‌های مهدها دارد و این در حالی است که با مهدهای متخلف به صورت جدی برخورد می شود.

محسنی بندپی گفت: یکی از مورادی که سازمان بهزیستی به طور جدی آن را در مهدها رصد می‌کند نحوه پذیرش کودکان و دریافت شهریه بر اساس بخشنامه‌های سازمان است که در این زمینه نیز با مهدهای که شهریه اضافی از خانواده‌‌ها دریافت می‌کنند برخورد می‌کند. رئیس سازمان بهزیستی کشور همچنین در خصوص اجرای سایر برنامه‌های آموزشی در مهدها گفت: تمامی این برنامه بر اساس نظرات افراد کارشناس در حوزه کودکان و مسائل دینی برگزار می‌شود.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

“ گسترش طرح توزیع یک وعده غذای گرم در روستا مهدها ”