سرپوش بر آزار جنسی کودکان در انگلیس

کد خبر : #429
تاریخ انتشار : شنبه, 24 آبان 1393 0:00
تعداد بازدید کننده : 610
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
سرپوش بر آزار جنسی کودکان در انگلیس
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
روزنامه انگلیسی ایندیپندنت نوشت، وزارت کشور انگلیس در سال های اخیر، پرونده های مربوط به سوء استفاده کنندگان جنسی از کودکان در میان مسوولان دولتی را از بین برده است....

روزنامه انگلیسی ایندیپندنت نوشت، وزارت کشور انگلیس در سال های اخیر، پرونده های مربوط به سوء استفاده کنندگان جنسی از کودکان در میان مسوولان دولتی را از بین برده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان دفاع از قربانیان خشونت به نقل از واحد مرکزی خبر از لندن، روزنامه ایندیپندنت نوشت: ترزا می، وزیر کشور انگلیس پذیرفته است که در دهه 1980 میلادی، ممکن است پرونده مسوولان سیاسی سوء استفاده کننده جنسی از کودکان، پنهان نگاه داشته شود اما معتقد است در بررسی رسمی، این موضوع ثابت نشده است.
به نوشته این روزنامه ، در گزارش بررسی این موضوع آمده است که چگونگی نگهداری پرونده ها در وزارت کشور انگلیس به اندازه ای افتضاح بوده است که تایید یا رد آن، ممکن نیست.
بر اساس این گزارش، بیش از 100 پرونده مربوط به سوء استفاده جنسی مسوولان دولتی و سیاسی از کودکان، در سالیان اخیر نابود شده است اما فرد خاصی، مسوول نابودی آن ها معرفی نشده است.
ترزا می در نشست مجلس انگلیس گفت: ممکن است افرادی می خواسته اند بر آن سوء استفاده ها سرپوش بگذارند به همین علت، من مایلم حقیقت روشن شود.
به نوشته ایندپندنت، گزارش رسانه های انگلیس نشان می دهد در سال های 1979 تا 1999 میلادی، 114 پرونده درباره سوء استفاده جنسی مقامات دولتی و سیاسی انگلیس از کودکان، از بایگانی وزارت کشور ناپدید شده است.
دان هیل (Don Hale)، خبرنگاری که این موضوع را پی گرفته بود، به خبرنگار ایندیپندنت گفته است یکی از معاونان پیشین وزیر کشور انگلیس، پرونده ای حاوی سوء استفاده جنسی مقامات دولتی از کودکان در دهه 1980 به وی داده بود که در یورش نیروی ویژه پلیس به منزلش، از وی گرفته و برده شد.
دیوید کامرون، نخست وزیر انگلیس از انتشار گزارش اخیر استقبال کرد و گفت: این گزارش نشان می دهد که بر سوء استفاده های جنسی مقامات انگلیس، سرپوش گذارده نشده است اما پیتر سوندرز (Peter Saunders)، بنیانگذار انجمن ملی حمایت از افرادی که در کودکی مورد سوء استفاده جنسی قرار گرفته اند (National Association for People Abused in Childhood) نظر کامرون را رد کرد و گفت، سوء استفاده کنندگان جنسی از کودکان در انگلیس، کماکان به شدت حمایت می شوند و این حقیقت که از صدر تا ذیل تلاش می کنند این موضوع را پنهان سازند، چندش آور است.

“ سرپوش بر آزار جنسی کودکان در انگلیس ”