50 کشته و زخمی یمنی در حمله هوایی عربستان

کد خبر : #4184
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 6 دی 1396 15:01
تعداد بازدید کننده : 516
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
50 کشته و زخمی یمنی در حمله هوایی عربستان
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
جنگنده‌های ائتلاف متجاوز عربی به سرکردگی عربستان سعودی در تازه‌ترین جنایت خود بازار روستای شهره در استان تعز واقع در جنوب یمن را بمباران کردند.

جنگنده‌های ائتلاف متجاوز عربی به سرکردگی عربستان سعودی در تازه‌ترین جنایت خود بازار روستای شهره در استان تعز واقع در جنوب یمن را بمباران کردند. در این حمله دست کم بیش از ۵۰ شهروند یمنی کشته و زخمی شدند. منابع محلی یمن اعلام کردند بقایای اجساد برخی قربانیان تا فاصله ۳۰۰ متری محل حمله تکه تکه و پرتاب شده‌ بود، طوری که هویت بسیاری از آنها مشخص نیست اما جست‌و‌جوها برای مفقودان ادامه دارد. به گفته منابع محلی جنگنده‌های دشمن بر فراز محل حمله پرواز کرده و به خودروهای امدادی و آمبولانس‌ها اجازه امدادرسانی نمی‌دادند.

«محمد عبدالسلام» سخنگوی جنبش مردمی انصارالله یمن در واکنش به جنایت تازه سعودی‌ها در بمباران بازاری در شهر تعز اعلام کرد جنایت سعودی‌ها در شهر تعز بیانگر شکست این رژیم در یمن است. وی تأکید کرد ما در برابر جنگی قرار داریم که همه در آن علیه مردم یمن همدست شده‌اند؛ اما ما در مبارزه با زورگویان تکیه‌مان به خداوند است. سخنگوی انصارالله افزود: موشکی که به سوی کاخ الیمامه عربستان شلیک شد بر مقابله با جنایات دشمن تأکید دارد. تنها با ایجاد جبهه‌های مبارزه می‌توان مانع بالا گرفتن حملات شد.

 

منبع: روزنامه ایران

عکس: خبروان

“ 50 کشته و زخمی یمنی در حمله هوایی عربستان ”