درخواست برای تامین مالی عملیات بشردوستانه اضطراری در میانمار و بنگلادش

کد خبر : #3774
تاریخ انتشار : سه شنبه, 28 شهریور 1396 10:39
تعداد بازدید کننده : 419
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
درخواست برای تامین مالی عملیات بشردوستانه...
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
کمیته بین المللی صلیب سرخ ، خواستار تامین حدود 25 میلیون دلار به منظور کمک به آسیب دیدگان خشونت های میانمار شد.

درخواست برای تامین مالی عملیات بشردوستانه اضطراری در میانمار و بنگلادش شامل کمک 17.3 میلیون دلاری برای 150 هزار نفر از آسیب دیدگان خشونتها در داخل میانمار و 7.2 میلیون دلار برای کمک به 75 هزار نفر دیگر در بنگلادش است. فدراسیون بین المللی جمعیتهای صلیب سرخ و هلال احمر نیز برای کمک به 100 هزار نفر از آوارگان، تقاضای تامین مبلغ 13.2 میلیون دلار کرده است.
در این میان فا بریتزیو کاربونی، رئیس نمایندگی کمیته بین المللی صلیب سرخ در میانمار اظهار داشت ؛ کمیته بین المللی صلیب سرخ برای حمایت از کسانی که تحت تاثیر این شرایط قرار گرفته اند فعالیتهای بشردوستانه خود را گسترش داده است ولی همچنان منابع مالی بیشتری برای کمک به همه قربانیان مورد نیاز است.  اختیار اصلانوف، رئیس نمایندگی کمیته بین المللی صلیب سرخ در بنگلادش نیز با تاکید بر اهمیت فراهم آوردن نیازهای اضطراری تازه واردان به بنگلادش، اعلام کرد برآوردن نیازهای همه کسانی که تحت تاثیر این شرایط هستند بدون کمکهای مالی بیشتر از سوی اهدا کنندگان ممکن نخواهد بود.
اصلانوف افزود : تمام توان این نمایندگی بر تامین نیازهای درمانی، آب و غذای این آوارگان متمرکز شده است تا بتوان قدری از آلام ایشان کاست. هم اکنون تلاش های بشر دوستانه کمیته بین المللی صلیب سرخ بیشتر بر نقاط شمالی ایالت راخین که شاهد شدیدترین خشونتها بوده است متمرکز شده است. ایالت راخین در نتیجه سالها خشونت و سایر بلایای طبیعی نظیر سیل تبدیل به فقیرترین ایالت میانمار شده است.

 

منبع خبر: صدا و سیما

عکس: تسنیم

“ درخواست برای تامین مالی عملیات بشردوستانه اضطراری در میانمار و بنگلادش ”