گزارش ایندیپندنت از سرنوشت نامعلوم کودکان پناهجو در انگلیس

کد خبر : #3535
تاریخ انتشار : سه شنبه, 3 مرداد 1396 9:19
تعداد بازدید کننده : 570
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
گزارش ایندیپندنت از سرنوشت نامعلوم کودکان...
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
یک روزنامه انگلیسی در گزارشی نوشت از سرنوشت بیش از صد کودک پناهجوی بدون همراه بعد از ورود به انگلیس اطلاعی در دست نیست و همه آن‌ها در معرض سو‌ء استفاده‌های جنسی و کاری قرار دارند.

صدوچهار کودک پناه‌جو که از سال گذشته وارد انگلیس شده‌ ‌اند، گم شده و معلوم نیست کجا به سر می‌برند. به نوشته روزنامه ایندیپندنت، بیش از 100 کودک بدون همراه که در جنگل کاله در شمال فرانسه به سر می‌بردند و منتظر ورود به انگلیس بودند ولی بعد از آنکه توسط قاچاقچیان انسان وارد انگلیس شدند از سرنوشتشان اطلاعی در دست نیست. ایندیپندنت ادامه داد از 167 کودکی که به عنوان قربانی قاچاقچیان به سازمان‌های حقوق بشری انگلیس معرفی شده بودند، 104 نفر مفقود هستند. به نوشته ایندیپندنت، تعداد کودکان پناه‌جوی گم شده باید به مراتب بیشتر از این باشد که در انگلیس و فرانسه به سر می‌برند.

خیریه‌های انگلیس هشدار دادند که این کودکان مفقود شده در خطر سو‌ء استفاده‌های جنسی و یا کاری قرار دارند. دولت‌های تفویض اختیارشده اسکاتلند و ولز ضمن انتقاد به وزیر مهاجرت بریتانیا گفتند وی برنامه‌ای برای سکنی دادن به کودکان پناه‌جوی بدون همراه ندارد و اقدامات بیشتری برای محافظت از آنان باید انجام بگیرد.

 

منبع خبر: خبرگزاری فارس

عکس: تابناک

“ گزارش ایندیپندنت از سرنوشت نامعلوم کودکان پناهجو در انگلیس ”