اشغالگران صهیونیست 5 فلسطینی را بازداشت کردند

کد خبر : #3389
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 24 خرداد 1396 13:07
تعداد بازدید کننده : 375
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
اشغالگران صهیونیست 5 فلسطینی را بازداشت کردند
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
اشغالگران رژیم صهیونیستی شب گذشته (سه شنبه 23 خرداد) و صبح امروز (چهارشنبه 24 خرداد) 5 شهروند فلسطینی را در مناطق مختلف کرانه غربی بازداشت کردند.

اشغالگران صهیونیست صبح امروز 24خردادماه به منازل فلسطینیان در اردوگاه الدهیشه در جنوب بیت لحم یورش بردند و بعداز تخریب وسایل و منازل آنها، «معتز شریعه» 25 ساله و «یونس الزغاری» 25 ساله دو اسیر آزاده فلسطینی را مجددا بازداشت کردند.
برپایه این گزارش، همچنین درگیری فلسطینیان با اشغالگران صهیونیست در این اردوگاه منجر به زخمی شده 3 جوان فلسطینی شد. نظامیان رژیم صهیونیستی همچنین به روستای حوسان در غرب بیت لحم یورش برده و محمد نبیل الشاعر را بعد از حمله به منزلش بازداشت کردند. در شهر قلقیلیه نیز یک جوان فلسطینی توسط نیروهای رژیم صهیونیستی بازداشت شد.
اشغالگران صهیونیستی در شهر جنین نیز قاسم محمد ابوالنعیم 18 ساله را بعد از یورش به روستای مسلیه بازداشت کردند. سیاست تعقیب و بازداشت نظامیان اشغالگر صهیونیست در راستای سیاست های توسعه طلبانه و تجاوزکارانه این رژیم در کرانه غربی است. رژیم صهیونیستی قصد دارد با تحت فشار قرار دادن شهروندان فلسطینی آنان را مجبور به ترک سرزمین هایشان کند تا بتواند شهرک سازی ها را در مناطق فلسطینی گسترش دهد.

 

منبع خبر: ایرنا

“ اشغالگران صهیونیست 5 فلسطینی را بازداشت کردند ”