بیانیه سازمان دفاع از قربانیان خشونت در خصوص حملات تروریستی تهران

کد خبر : #3360
تاریخ انتشار : پنج شنبه, 18 خرداد 1396 22:25
تعداد بازدید کننده : 768
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
بیانیه سازمان دفاع از قربانیان خشونت در خصوص...
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
سازمان دفاع از قربانیان خشونت در بیانیه ای کشته و مجروح شدن تعدادی از شهروندان بی گناه در حملات تروریستی تهران را محکوم کرد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان دفاع از قربانیان خشونت در این بیانیه آمده است:

صبح روز چهارشنبه ۱۷ خرداد ماه ساختمان مجلس شورای اسلامی و مرقد امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در تهران هدف حملات تروریستی قرار گرفت. حملاتی که در نتیجه آن 17 تن از شهروندان بی گناه کشته و بیش از چهل نفر مجروح شدند.

پس از برگزاری انتخابات شکوهمند ریاست جمهوری در ایران که به گفته تحلیلگران و کارشناسان باعث ارتقای قدرت ملی ایرانیان در منطقه و جهان شد این حملات تروریستی را می توان اقدامی برای تضعیف مردم سالاری دینی، آرامش و امنیت ملی ایران دانست. آنچه امروز در تهران رخ داد، بخشی از تحولات جاری جهان و جزئی از حرکت های ضد ایرانی است که در سفر رییس جمهوری آمریکا به عربستان سعودی و امضای قراردادهای تسلیحاتی در آنجا، نمود یافت. بر این باوریم که دوران ایران هراسی به سر آمده و کشور ما با بیش از ۱۷ هزار قربانی ترور، همچنان به عنوان یکی از بزرگترین قربانیان تروریسم در حال هزینه دادن در راه مبارزه با افراطی گری، خشونت و تروریسم است.

سازمان دفاع از قربانیان خشونت، بر لزوم توجه به زمینه های اصلی تولید و ترویج اندیشه های افراطی گری و جلوگیری از استفاده ابزاری از برخی از گروههای شبه نظامی تاکید می کند و ضمن محکومیت این اقدام تروریستی از مجامع و نهادهای بین المللی می خواهد با اقدام عملی و با رویکرد غیرگزینشی علیه تروریسم بین المللی و خشونت روز افزونی که سراسر جهان را فرا گرفته است مبارزه کند.

 

 

“ بیانیه سازمان دفاع از قربانیان خشونت در خصوص حملات تروریستی تهران ”