امنیت اجتماعی با افزایش مدارا ارتقا می‌یابد

کد خبر : #3242
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 23 فروردین 1396 13:45
تعداد بازدید کننده : 565
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
امنیت اجتماعی با افزایش مدارا ارتقا می‌یابد
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
در مراسم گرامیداشت روز مددکار؛رئیس انجمن مددکاری ایران گفت: با افزایش مدارای اجتماعی در جامعه امنیت اجتماعی نیز افزایش می یابد.

سید حسن موسوی چلک صبح امروز در مراسم گرامیداشت روز مددکار، شعار روز مددکاری را «مددکاری اجتماعی و مدارای اجتماعی» ذکر کرد و با اشاره به مسئولیت اجتماعی انجمن مددکاری در حوزه مددکاری اجتماعی اظهار داشت: انسان سالم و جامعه سالم زمانی تحقق می‌یابد که فایل اخلاقی اجتماعی را در جامعه ترویج دهیم.

وی بر ضرورت گسترش مهربانی و مدارای اجتماعی در بین افراد جامعه به ویژه خانواده‌ها تأکید کرد و بیان داشت: به‌زیستن جامعه اگر افزایش یابد در جامعه مردم با مدارا رفتار می‌کنند. جلیل عفتی، مدیرکل بهزیستی استان یزد نیز طی سخنانی گفت: در برنامه ششم توسعه سازمان بهزیستی به عنوان متولی سلامت اجتماعی معرفی شده است.

وی با بیان اینکه مددکاران اجتماعی سرمایه اجتماعی جامعه هستند، عنوان کرد: روح حاکم بر بهزیستی روح مددکاری است که اگر این روح گرفته شود، جسمی باقی نمی‌ماند. مدیرکل بهزیستی استان یزد از انجمن‌های اجتماعی به ویژه انجمن مددکاری به عنوان منشأ توسعه اجتماعی یاد کرد و افزود: این انجمن باید رسالت‌ها و ماموریتهای مددکاری اجتماعی را بیش از پیش در جامعه بازگو کند.

مراسم جشن میلاد امام علی (ع) و گرامیداشت روز مددکار با حضور ۳۵۰ نفر از مددکاران استان با همکاری بهزیستی استان یزد، انجمن مددکاری استان در دانشگاه یزد برگزار شد. در این مراسم از مددکاران بهزیستی، نیروی انتظامی، ستاد مبارزه با مواد مخدر، دانشگاه علوم پزشکی و انجمن مددکاری استان یزد تجلیل شد.

 

منبع: خبرگزاری مهر

منبع عکس: مهر

“ امنیت اجتماعی با افزایش مدارا ارتقا می‌یابد ”