کارگاه آموزشی " اورژانس های درمانی در کار با قربانیان همسر آزاری" برگزار شد

کد خبر : #269
تاریخ انتشار : یکشنبه, 23 فروردین 1394 11:54
تعداد بازدید کننده : 1340
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
کارگاه آموزشی " اورژانس های درمانی در کار با...
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
این کارگاه آموزشی با پیام دبیر کل سازمان ملل به مناسبت روز جهانی امحا خشونت علیه زنان همراه بود که توسط آقای مقدم سرپرست مرکز اطلاعات همگانی سازمان ملل متخد در تهران خوانده شد...

به مناسبت روز جهانی امحا خشونت علیه زنان و با همکاری سازمان دفاع از قربانیان خشونت و انستیتو روانپزشکی تهران ، کارگاه آموزشی
به گزارش روابط عمومی سازمان دفاع از قربانیان خشونت این کارگاه آموزشی با پیام دبیر کل سازمان ملل به مناسبت روز جهانی امحا خشونت علیه زنان همراه بود که توسط آقای مقدم سرپرست مرکز اطلاعات همگانی سازمان ملل متخد در تهران خوانده شد.
در بخشی از پیام دبیر کل سازمان ملل متحد آمده است :
خشونت علیه زنان و دختران مستقیما بر افراد تاثیر می گذارد در عین این که بر بشریت مشترک ما نیزصدمه وارد می کند. در پاسخ به این چالش جهانی، اینجانب نهضت اتحاد برای خاتمه خشونت علیه زنان در 2008 را معرفی نمودم. از آن زمان، شرکا در سراسر جهان به حرکت ما برای حمایت از حقوق بشر زنان و دختران جهت زندگی عاری از خشونت ملحق شده اند.
اینجانب از ندای جمعی استقبال می نمایم که خواستار خاتمه خشونتی است که تقریبا از هر سه زن یکی را در طول عمرش تحت تاثیر قرار می دهد. اینجانب رهبرانی را تحسین می کنم که به وضع و اجرای قوانین کمک کرده و ذهنیت ها را تغییر می دهند. و به تمامی آن قهرمانانی از سراسر جهان احترام می گذارم که به کاهش آلام قربانیان کمک کرده و عاملی برای تغییر می شوند.
این روز جهانی امحای خشونت علیه زنان فرصتی برای همه ما است تا برای جلوگیری و خاتمه تمامی گونه های خشونت علیه زنان و دختران تعهد نماییم.
در ادامه این کارگاه آموزشی ، اساتید مدعو آقایان دکتر حسن بوالهری ( رییس انستیتو روانپزشکی تهران ، دکتر امیر حسین جلالی ( عضو هیئت علمی انستیتو روانپزشکی تهران ) ، سید حسن موسوی چلک ( رئیس انجمن مددکاری ایران) و خانم ها دکتر مریم رسولیان( روانپزشک، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران ) و دکتر شبنم نوحه سرا ( روانپزشک، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران ) ، به ایراد سخنرانی پرداختند.

“ کارگاه آموزشی " اورژانس های درمانی در کار با قربانیان همسر آزاری" برگزار شد ”