حضور پر رنگ سازمان دفاع از قربانیان خشونت در اجلاس بیست و پنجم شورای حقوق بشر سازمان...

کد خبر : #249
تاریخ انتشار : شنبه, 16 فروردین 1393 0:00
تعداد بازدید کننده : 757
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
حضور پر رنگ سازمان دفاع از قربانیان خشونت در...
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
سازمان دفاع از قربانیان خشونت در ادامه فعالیت های بین المللی خود حضوری پر رنگ را در اجلاس بیست و پنجم شورای حقوق بشر تجربه کرد.

سازمان دفاع از قربانیان خشونت در ادامه فعالیت های بین المللی خود حضوری پر رنگ را در اجلاس بیست و پنجم شورای حقوق بشر تجربه کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان دفاع از قربانیان خشونت این اجلاس در روز های سوم تا 28 ماه مارس در شهر ژنو برگزار شد. اهم فعالیت های این سازمان در این اجلاس به شرح زیر است :

افتتاح دفتر نمایندگی سازمان دفاع از قربانیان خشونت در شهر ژنو
در مراسمی دفتر نمایندگی سازمان دفاع از قربانیان خشونت با حضور نمایندگان آژانس های بین المللی مستقر در ژنو ، سازمان های غیر دولتی ایرانی و خارجی، اساتید دانشگاه داخلی و خارجی و سایر مهمانان در روز دوازدهم مارس افتتاح شد. این مراسم با سخنرانی مدیر عامل سازمان و پخش فیلمی در معرفی فعالیت های سازمان همراه بود. مراسم شعر خوانی با همراهی ساز ایرانی نی نیز بخش دیگری از این افتتاحیه بود. در ادامه نمایندگان موسسات و آژانس های بین المللی در سخنانی ضمن تبریک به سازمان به مناسبت افتتاح دفتر نمایندگی شهر ژنو ، آمادگی خود را برای همکاری اعلام کردند. در پایان این مراسم از مهمانان با انواع شیرینی های ایرانی پذیرایی به عمل آمد.

برگزاری پنل های "اسلام هراسی و نقض حقوق بشر" و "نقض حقوق اقلیت شیعه"
پنل های سازمان دفاع از قربانیان خشونت با موضوعات "اسلام هراسی و نقض حقوق بشر" و "نقض حقوق اقلیت شیعه" در بیست و پنجمین اجلاس شورای حقوق بشر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان دفاع از قربانیان خشونت در پنل "اسلام هراسی و نقض حقوق بشر" که روز سیزدهم مارس برگزار شد اساتیدی از کشورهای فرانسه و لبنان به همراه مجید مجیدی فیلمساز ایرانی و نامزد جایزه اسکار که به تازگی کارگردانی فیلم سینمایی محمد (ص) را به اتمام رسانده است شرکت داشتند.
همچنین در پنل "نقض حقوق اقلیت شیعه" که روز چهاردهم مارس برگزار شد اساتیدی از کشورهای آمریکا ، لبنان و بحرین به همراه هاینر بیلفلد گزارشگر آزادی مذهب و عقیده حضور داشتند و به ایراد سخنرانی پرداختند. در پایان این پنل ها اساتید حاضر در جلسه به سوالات شرکت کنندگان پاسخ دادند.

سایر فعالیت ها
فعالیت هایی نظیر خواندن بیانیه، دیدار با گزارشگران موضوعی ، توزیع نشریه، کتاب ، لوح فشرده چند رسانه ای و ... نیز مانند اجلاس های قبلی در برنامه این اجلاس قرار داشت.

“ حضور پر رنگ سازمان دفاع از قربانیان خشونت در اجلاس بیست و پنجم شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد ”