تشکیل فراکسیون کاهش آسیبهای اجتماعی و مبارزه با مواد مخدر در مجلس

کد خبر : #2485
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 6 مرداد 1395 14:29
تعداد بازدید کننده : 686
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
تشکیل فراکسیون کاهش آسیبهای اجتماعی و مبارزه با...
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از تشکیل «فراکسیون کاهش آسیبهای اجتماعی و مبارزه با مواد مخدر» در مجلس شورای اسلامی خبر داد.

به گزارش تسنیم، عبدالرضا عزیزی درباره آخرین اقدامات کمیسیون اجتماع مجلس در مسئله آسیبهای اجتماعی اظهار کرد: قوای سه‌گانه موضوع آسیبهای اجتماعی و اعتیاد را به‌طور جد پیگیری می‌کنند و نمایندگان مردم در کمیسیون اجتماعی نیز اهتمام ویژه‌ای برای کاهش و مقابله آسیبهای اجتماعی مدنظر دارند.

وی از تشکیل فراکسیون کاهش آسیبهای اجتماعی و مبارزه با اعتیاد خبر داد و گفت: این فراکسیون برای نخستین بار در مجلس شورای اسلامی آغاز به کار خواهد کرد و توجه آن، اختصاصاً به مسئله کاهش آسیبهای اجتماعی و بررسی راههای مقابله با آن است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی یادآور شد: امضاء مربوط به تشکیل این فراکسیون پیش از تعطیلات تابستانی مجلس جمع‌آوری شده و قرار است ساز و کار آن چندی دیگر و بعد از تعطیلات تابستانی نمایندگان شکل بگیرد.

عزیزی تصریح کرد: تشکیل این فراکسیون به سبب اهتمام به منویات رهبر معظم انقلاب در حوزه آسیبهای اجتماعی است و به‌طور جد کاهش آسیبهای اجتماعی در دستور کار و مورد توجه خواهد بود.

وی متذکر شد: اعتیاد یکی از مهمترین آسیبهای اجتماعی در کشور و حتی در سایر نقاط دنیا است و باید در داخل کشور به ریشه‌کن کردن این بلای خانمانسوز بپردازیم؛ سایر کشورهای جهان نیز باید مبارزه با اعتیاد را مدنظر قرار دهند چرا که اعتیاد معضلی جهانی محئسوب می‌شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در پایان تاکید کرد: نمایندگان عضو کمیسیون اجتماعی و سایر نمایندگان مردم به رفع آسیبهای اجتماعی به‌ویژه اعتیاد دقت خواهند داشت.

“ تشکیل فراکسیون کاهش آسیبهای اجتماعی و مبارزه با مواد مخدر در مجلس ”