بیانیه سازمان دفاع از قربانیان خشونت در محکومیت حمله اسراییل علیه غزه

کد خبر : #218
تاریخ انتشار : یکشنبه, 22 تیر 1393 0:00
تعداد بازدید کننده : 655
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
بیانیه سازمان دفاع از قربانیان خشونت در محکومیت...
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
سازمان دفاع از قربانیان خشونت با انتشار بیانیه ای کشتار فجیع و وحشیانه مردم روزه دار فلسطین در نوار غزه و سرزمین های اشغالی توسط اسراییل را محکوم کرد.

سازمان دفاع از قربانیان خشونت با انتشار بیانیه ای کشتار فجیع و وحشیانه مردم روزه دار فلسطین در نوار غزه و سرزمین های اشغالی توسط اسراییل را محکوم کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان دفاع از قربانیان خشونت در این بیانیه آمده است :
سیاستهای نژاد پرستانه و توسعه طلبانه رژیم اسراییل بیش از پنج دهه است که قدمت دارد و تهاجم اخیر این رژیم به غیر نظامیان و مناطق مسکونی غزه را می توان مصداق جنایات جنگی و جنایت علیه بشریت دانست.
در حالی که بر اساس آمارهای رسمی سازمان ملل متحد 77 درصد قربانیان حملات اسراییل به غزه را غیر نظامیان تشکیل می دهند نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرده است که در برابر فشارهای بین‌المللی برای متوقف کردن حملات به غزه مقاومت می کند و این حملات را ادامه می‌دهد. این اظهارات در حالی بیان می شود که کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد صرفا به پایبند نبودن اسراییل به قوانین بین المللی مبنی بر هدف قرار نگرفتن غیرنظامیان در حمله به نوار غزه ابراز تردید کرده است.
پیشتر نیز اسراییل با خروج از شورای حقوق بشر عدم پایبندی خود به قوانین بین المللی را نشان داده است.
سازمان دفاع از قربانیان خشونت ضمن محکومیت شدید این اقدام غیر انسانی ، از مجامع بین المللی و اسلامی می خواهد برای توقف سریع این کشتار وحشیانه و ارسال کمک های انسان دوستانه به مردم محاصره شده غزه اقدامی فراتر از محکومیت انجام دهند.
گفتنی است حملات زمینی، هوایی و دریایی صهیونیست ها به ساکنان فلسطینی نوار غزه تاکنون به شهادت 100تن از زنان، کودکان و جوانان فلسطینی و مجروح شدن 750نفر از آنان منجر شده است.
در این تهاجم به نوار غزه صدها واحد مسکونی و عمومی نیز تخریب شده است.

“ بیانیه سازمان دفاع از قربانیان خشونت در محکومیت حمله اسراییل علیه غزه ”