بیانیه انتقادآمیز انجمن آشوریان درباره توهین غرب به پیامبر اسلام

کد خبر : #2
تاریخ انتشار : یکشنبه, 5 بهمن 1393 0:00
تعداد بازدید کننده : 992
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
بیانیه انتقادآمیز انجمن آشوریان درباره توهین...
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
انجمن آشوریان تهران با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که مدعیان دروغین حقوق بشر بار دیگر بر طبل توخالی خشونت‌طلبی مسلمانان کوبیدند تا گامی دیگر در تکمیل پروژه توجیه تجاوزگری و دخالت‌های هر روزه‌شان در خاورمیانه برداشته باشند.

انجمن آشوریان تهران با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که مدعیان دروغین حقوق بشر بار دیگر بر طبل توخالی خشونت‌طلبی مسلمانان کوبیدند تا گامی دیگر در تکمیل پروژه توجیه تجاوزگری و دخالت‌های هر روزه‌شان در خاورمیانه برداشته باشند.
به گزارش فارس، در هفته‌های پیشین، شاهد بودیم که در پاریس، گروهک تروریستی داعش در پاسخ به نقاشی توهین‌آمیزی به سرکرده این گروهک که توسط یکی از جراید طنز فرانسوی منتشر شده بود، دست به کشتار 12 تن از جمله 4 نویسنده زد و از سوی مقابل، این مجله نیز در پاسخ و با استدلال دفاع از آزادی بیان، اقدام به انتشار کاریکاتور موهنی از پیامبر دین اسلام، حضرت محمد کرد.
در این میان، فارغ از هرگونه تحلیل منطقی و برخورد علت و معلولی با این فجایع که هر دو بسیار محکوم و ناپسند محسوب می‌شوند، تظاهراتی در فرانسه در محکومیت خشونت صورت گرفته، برگزار شدند که البته حضور نخست وزیر رژیم جنایتکار و کودک‌کش صهیونیستی در راس خطوط این تظاهرات، خط بطلانی بود بر ماهیت ادعایی این تظاهرات، زیرا به راستی اگر خشونت و آدمکشی فارغ از هر انگیزه و توجیهی محکوم است، به جای حضور مقامات صهیونیست در فرانسه، باید شاهد حضورشان در دادگاه جنایات جنگی با غل و زنجیر می‌بودیم.
از سوی دیگر، مدعیان دروغین حقوق بشر با سوءاستفاده از شرایط موجود، بار دیگر بر طبل توخالی خشونت‌طلبی مسلمانان کوبیدند تا گامی دیگر در تکمیل پروژه توجیه تجاوزگری و دخالت‌های هر روزه‌شان در خاورمیانه برداشته باشند. فقط اشکال کار اینجا بود که این مدعیان فراموش کرده بودند که دنیا در خواب نیست و ردپای حمایت غرب از شکل‌گیری این گروهک‌های تروریستی مدعی دروغین اسلام، از روز نخست هویدا بوده و تمام رهبران دینی خاورمیانه اعم از مسلمان و مسیحی، رفتارهای جنون آمیز این گروهک را از دین اسلام جدا دانسته‌اند.
البته مطابق سخنان دکتر حسن روحانی، ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، نبایست اقدامات تروریستی را در حاشیه توهین به مقدسات به دست فراموشی سپرد. در این راستا، باید خاطرنشان کرد که انجمن آشوریان تهران، به عنوان بزرگ‌ترین تشکل مادری جامعه کهن پای آشوریان ایران، به تاسی از رهبران دینی خود که به درستی مرز میان آزادی بیان و توهین به مقدسات را تبیین کرده‌اند، هرگونه اقدام هتاکانه و توهین‌آمیز نسبت به مقدسات ادیان الهی را قویا محکوم می‌کند.
باید خاطرنشان کرد که آشوریان جنگ زده کشورهای عراق و سوریه، اکنون سال‌هاست که طعم آوارگی ناشی از جنگ‌های داخلی و خارجی ناشی از دخالت‌های نابجا و تمامیت خواهانه ابرقدرت‌های پوشالی غربی را می‌چشند و به همین جهت، ما آشوریان ایران هرگونه اقدام خشونت‌آمیز و تروریستی را به شدت محکوم می‌کنیم و علی‌الخصوص خواستار دخالت نهادهای مسئول بین‌المللی در پایان بخشیدن به توحش گروهک تروریستی داعش در کشورهای مذکور می‌باشیم.
در پایان این بیانیه آمده است: ضمن اعلام حمایت مکرر از طرح ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران برای جهان عاری از خشونت و افراطی گری، برای تمام دنیا صلحی عادلانه و مبتنی بر برادری و برابری را آرزو می‌کنیم.
هیات رئیسه انجمن آشوریان تهران

“ بیانیه انتقادآمیز انجمن آشوریان درباره توهین غرب به پیامبر اسلام ”