سازمان دفاع از قربانیان خشونت برگزار می کند ؛ دوره آموزشی راهنمای عملی کسب مقام مشورتی...

کد خبر : #152
تاریخ انتشار : دوشنبه, 26 آبان 1393 0:00
تعداد بازدید کننده : 732
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
سازمان دفاع از قربانیان خشونت برگزار می کند ؛...
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
باهدف توان افزایی سازمانهای غیردولتی برای مشارکت و تأثیرگذاری بیشتر در مجامع بین المللی، سازمان دفاع از قربانیان خشونت دوره آموزشی راهنمای عملی کسب مقام مشورتی از شورای اقتصادی اجتماعی سازمان ملل متحد را برگزار می کند.....

باهدف توان افزایی سازمانهای غیردولتی برای مشارکت و تأثیرگذاری بیشتر در مجامع بین المللی، سازمان دفاع از قربانیان خشونت دوره آموزشی راهنمای عملی کسب مقام مشورتی از شورای اقتصادی اجتماعی سازمان ملل متحد را برگزار می کند.
به گزارش روابط عمومی سازمان دفاع از قربانیان خشونت ، این دوره، کاملا عملی و معطوف به نتیجه برگزار خواهد شد. سازمانهای شرکت کننده، تمامی مراحل ثبت نام، ایجاد پروفایل، پرکردن فرمهای درخواست و آماده سازی مدارک مورد نیاز ارسالی را در طول برگزاری دوره، آموزش دیده و به صورت آن لاین در محل برگزاری دوره، انجام می دهند. دوره در طی 7 مرحله و درطول یک ماه برگزار می شود.
مراحل دوره به شرح ذیل می باشد:

1. آشنایی با شورای اقتصادی اجتماعی سازمان ملل متحد و بحث مقام مشورتی، آموزش نحوه پر کردن پرسشنامه اخذ مقام مشورتی، ثبت نام در دایرکتوری سازمان ملل
2. پرکردن پرسشنامه و ارسال به سازمان جهت رفع ایرادات از طریق ایمیل
3. مطالعه ایمیلهای حاوی پرسشنامه ها توسط سازمان و رفع ایرادات
4. اِعمال اصلاحات احتمالی مورد نیاز
5. بازبینی اصلاحات و تأیید نهایی
6. ترجمه متون مورد نیاز و جایگذاری در فرمها
7. ارسال روی سایت شورای اقتصادی و اجتماعی
این دوره از 27 آذر ماه آغاز خواهد شد و به علت تأکید سازمان بر اثربخشی این دوره و ضرورت محدود بودن تعداد شرکت کنندگان برای رسیدن به هدف مورد نظر، تنها 10 سازمان در این دوره، پذیرفته خواهند شد. به همین دلیل اولویت با سازمانهایی است که حداقل 2سال از دریافت مجوز آنها از وزارت کشور یا سایر مراکز ذیربط گذشته باشد و همچنین سریعتر برای ارسال مدارک و ثبت نام اقدام نمایند.
مدارک لازم برای ثبت نام در دوره :
ارسال کپی مجوز فعالیت
همراه داشتن رایانه همراه
پرداخت هزینه ثبت نام به مبلغ 5 میلیون ریال
ارسال معرفی نامه رسمی از سازمان مربوطه
مهلت ثبت نام :
10آذر 1393
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88963091 تماس حاصل نمایند.

“ سازمان دفاع از قربانیان خشونت برگزار می کند ؛ دوره آموزشی راهنمای عملی کسب مقام مشورتی از شورای اقتصادی اجتماعی سازمان ملل متحد ”