برپایی نمایشگاه سازمان دفاع از قربانیان خشونت در حاشیه سمینار بین المللی بررسی آثار...

کد خبر : #148
تاریخ انتشار : سه شنبه, 25 آذر 1393 0:00
تعداد بازدید کننده : 568
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
برپایی نمایشگاه سازمان دفاع از قربانیان خشونت...
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
سازمان دفاع از قربانیان خشونت با همکاری تعدادی از سمن های ایرانی در حاشیه" سمینار بین المللی بررسی آثار تحریم‌های مالی و اقتصادی بر بهره‌مندی از حقوق بشر" با برگزاری نمایشگاهی...

سازمان دفاع از قربانیان خشونت با همکاری تعدادی از سمن های ایرانی در حاشیه" سمینار بین المللی بررسی آثار تحریم‌های مالی و اقتصادی بر بهره‌مندی از حقوق بشر" با برگزاری نمایشگاهی ،ضمن معرفی و انعکاس فعالیت های و اقدامات خود در حوزه حقوق بشر به ارائه آثار و تولیدات منتشر شده در این حوزه پرداخت.
در این سمینار بین المللی که در محل دفتر مطالعات و امور بین الملل وزارت امور خارجه برگزار شد،
محمد جواد لاریجانی، دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه و الهام امین زاده ، معاون حقوقی رئیس جمهور و کارشناسانی از کشور های عضو سازمان کنفرانس اسلامی حضور داشتند.
بر اساس این گزارش این سمینار با هدف شناسایی موانع بر سر راه حق توسعه و بررسی حقوقی مبنای تحریم در حقوق بین‌الملل برگزار شد که طی آن مباحث مطرح شده در قالب پیشنهاداتی به شورای حقوق بشر سازمان ملل ارائه می گردد.
این سمینار با صدور بیانیه ای مبنی بر لزوم تعیین گزارشگر ویژه مقابله با تحریم و ایجاد یک سیستم ارزیابی و نظارت ، به پایان رسید.

“ برپایی نمایشگاه سازمان دفاع از قربانیان خشونت در حاشیه سمینار بین المللی بررسی آثار تحریم‌های مالی و اقتصادی بر بهره‌مندی از حقوق بشر ”