متهم به قتل ستار بهشتی در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می‌شود

کد خبر : #134
تاریخ انتشار : دوشنبه, 15 مهر 1392 0:00
تعداد بازدید کننده : 536
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
متهم به قتل ستار بهشتی در دادگاه کیفری استان...
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
وکیل‌مدافع اولیای‌دم ستار بهشتی گفت که دادگاه روز 5 آبان 1392 را به عنوان وقت رسیدگی به پرونده مرگ ستار بهشتی تعیین کرده است.....

وکیل‌مدافع اولیای‌دم ستار بهشتی گفت که دادگاه روز 5 آبان 1392 را به عنوان وقت رسیدگی به پرونده مرگ ستار بهشتی تعیین کرده است.
به گزارش ایسنا، گیتی ‌پور‌فاضل، گفت: پرونده مرگ ستار بهشتی به دلیل حدوث اختلاف‌نظر بین دادستانی و بازپرس از یک سو و اختلاف نظر اینجانب و بازپرس از سوی دیگر به دادگاه ارسال شده بود، ولی به این اختلاف نظرها رسیدگی نشده است.
وی گفت: شعبه 1057 دادگاه کیفری استان تهران مستقر در مجتمع قضایی قدس با تعیین روز 5 آبان 92 برای رسیدگی به این پرونده اعلام کرده است که در روز دادگاه به این اختلاف نظرها رسیدگی خواهد کرد.
وکیل‌مدافع اولیای دم ستار بهشتی اظهار کرد: در این پرونده قرار مجرمیت با عنوان قتل شبه عمد صادر شده است ولی من به این موضوع اعتراض کرده‌ام.
به گزارش ایسنا، پس از مرگ ستار بهشتی در بازداشتگاه پلیس فتا در آبان ماه 1391، پرونده‌ای در همین زمینه در شعبه 1 بازپرسی دادسرای امور جنایی پایتخت باز شد. تحقیقات شعبه 1 بازپرسی دادسرای امور جنایی به صدور کیفرخواست با عنوان قتل شبه‌عمد برای یکی از ماموران پلیس فتا منجر شد.

“ متهم به قتل ستار بهشتی در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می‌شود ”