برگزاری همایش انجمن زنان کارآفرین

کد خبر : #1304
تاریخ انتشار : دوشنبه, 6 مهر 1394 15:59
تعداد بازدید کننده : 580
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
برگزاری همایش انجمن زنان کارآفرین
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
مسئول ارتباطات انجمن زنان کارآفرین کشور گفت: گیلان در آذرماه سال جاری، میزبان دوازدهمین همایش دو روزه انجمن زنان کارآفرین کشور است.

فخرالسادات محتشمی‌پور گفت: انجمن زنان کارآفرین کشور در 11 سال فعالیت خود، هر سال همایش‌هایی با موضوعات تخصصی کارآفرینی برگزار کرده است. وی اضافه کرد: 10 سال به طور متوالی همایش‌های زنان کارآفرین در تهران برگزار شد و سال گذشته یازدهمین همایش در شهر بم برگزار شد و به دلیل موفقیت‌های خوبی که به دست آمد، برنامه‌ریزی لازم انجام شد تا استان گیلان میزبان دوازدهمین سال برگزاری همایش زنان کارآفرین باشد و امیدواریم خروجی این همایش دستاوردهای خوبی در جهت حمایت از کسب و کار زنان و زنان کار آفرین در کشور داشته باشد. وی ادامه داد: این همایش با مشارکت وزارتخانه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان فناوری اطلاعات، سازمان حفاظت محیط زیست کشور، معاونت امور زنان ریاست جمهوری، پژوهشکده محیط زیست جهاددانشگاهی کشور و... برگزار می‌شود. محتشمی‌پور تصریح کرد:هدف از برگزاری این همایش، توسعه مشاغل سبز، مدیریت سبز و کسب و کارهای محیط زیست در این حوزه است. ایسنا می افزاید، مسئول ارتباطات انجمن زنان کارآفرین کشور با بیان اینکه دوازدهمین همایش زنان کارآفرین در روزهای 25 و 26 آذرماه سال جاری در دانشگاه گیلان برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان تا 15 مهرماه سال‌جاری فرصت دارند تا مقالات خود را برای شرکت در این همایش ارسال کنند.مقالات باید در محورهای تعیین شده و تجربیات کارآفرینی باشد تا برترین‌ها انتخاب و معرفی شوند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر کمیته ملی همایش با نمایندگانی از دستگاه‌های مرتبط تشکیل شده است و کارهای لازم در حال انجام است، گفت: در جوار برگزاری این همایش، نمایشگاهی با هدف نمایش توانمندی‌های زنان کار‌آفرین در بخش‌های محیط زیست، گردشگری، کشاورزی و... برپا می‌شود. وی گفت: فارغ التحصیلان دختر، مخاطبان اصلی این همایش هستند و امید می‌رود تا با حضور در این همایش، با ارتباط و تعاملی که در این فضا ایجاد می‌شود، شاهد هم‌افزایی توان زنان کارآفرین در کشور باشیم. مسئول ارتباطات انجمن زنان کارآفرین کشور گفت: کارآفرینی یعنی ابداع و مخاطبین در این همایش با نوآوری‌ها در کسب و کارهای زنان آشناتر خواهند شد. محتشمی‌پور با بیان اینکه توسعه کسب و کارهای سازگار با محیط زیست به حفظ محیط زیست کمک می‌کند، گفت: اکوسیستم گیلان حساس و شکننده است و با توجه به اقلیم خاصی که دارد می‌توان شاهد ابداعات مناسب برای کسب و کار در بخش های گردشگری و کشاورزی در جهت حفظ محیط زیست باشیم.

“ برگزاری همایش انجمن زنان کارآفرین ”