جمع‌آوری تجارب سازمان‌های مردم‌نهاد در حوزه کودکان

کد خبر : #1223
تاریخ انتشار : یکشنبه, 22 شهریور 1394 14:37
تعداد بازدید کننده : 971
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
جمع‌آوری تجارب سازمان‌های مردم‌نهاد در حوزه کودکان
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
معاون رفاه اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از جمع‌آوری تجارب سازمان‌های مردم‌نهاد در حوزه کودکان خبر داد.

احمد میدری اظهار کرد: امسال موضوع تعریف حداقل حمایت اجتماعی از کودکان به عنوان یک مسئله راهبردی محور فعالیت‌های معاونت رفاهی وزارت تعاون به مناسبت روز جهانی ریشه‌کنی فقر خواهد بود. وی ادامه داد: به مناسبت مذکور با هدف جمع‌آوری‌، مستند کردن و انتشار تجارب موفق و غیرموفق و آموخته‌های سازمان‌های مردم نهاد در حوزه حمایت اجتماعی از کودکان همزمان با روز جهانی ریشه‌کنی فقر همایش " آموزش کودکان، کاهش فقر، سازمان‌های غیردولتی " با محوریت درس‌های آموخته شده از اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها برگزار خواهد شد.

معاون رفاه اجتماعی وزیر رفاه همچنین گفت: هر سازمان غیردولتی که در حوزه آموزش کودکان طرح یا پروژه‌ای را اجرا کرده است تا پایان شهریور فرصت دارد گزارش پروژه را به آدرس اینترنتی asibha@mcls.gov.ir اعلام کند. وی افزود: 15 شاخص برای ارسال گزارشات تعیین شده است که سازمان‌های غیردولتی متقاضی می‌‌توانند آنها را در سایت وزارت رفاه و یا سامانه آسیب‌های اجتماعی دریافت کنند و یا با تماس با دبیرخانه این همایش در معاونت رفاه اطلاعات بیشتر را کسب کنند.

به گزارش تسنیم؛ میدری در پایان گفت: موسسات و سازمان‌های مردم نهادی که دارای تجارب موفقی در حوزه آموزش کودکان هستند، می‌توانند تجربه خود را در فرمت اعلام شده، تدوین و به دبیرخانه همایش ارسال کنند. تجارب ارائه شده توسط داوران، ارزیابی و بهترین پروژه یا طرح به عنوان الگوی برتر و یک تجربه موفق انتخاب خواهد شد ضمن اینکه پس از پایان همایش کتابی از تجارب ارائه شده تدوین خواهد شد.

“ جمع‌آوری تجارب سازمان‌های مردم‌نهاد در حوزه کودکان ”