اوضاع اسف‌بار پناهجویان سوری در کمپ‌های مجارستان

کد خبر : #1219
تاریخ انتشار : یکشنبه, 22 شهریور 1394 12:03
تعداد بازدید کننده : 543
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
اوضاع اسف‌بار پناهجویان سوری در کمپ‌های مجارستان
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
گزارش‌های رسیده حاکی از آن است که پناهجویان سوری در کمپ‌های آوارگان در مجارستان به سختی زندگی کرده و برای تهیه غذا با مشکل روبه‌رو هستند.

اوضاع اسف بار پناهجویان سوری در کمپ‌های آوارگان در کشور مجارستان به کانون توجه رسانه‌ها تبدیل شده است. روزنامه دیلی‌میل انگلیس گزارش داد بر اساس مشاهدات یک زوج اتریشی که برای تهیه گزارش به این کمپ‌ها رفته‌اند، نیروهای پلیس مجارستان بدرفتاری شدیدی با مهاجران دارند. بنابراین گزارش، نیروهای امنیتی، غذا را به سمت پناجویان پرتاب کرده به طوری مواد غذایی بیشتر به مردان و بزرگسالان می‌رسد. گزارش‌های دیگر حاکی از آن است که زنان و کودکان به سختی می‌توانند چیزی برای خوردن پیدا کنند.

از آغاز جنگ سوریه تاکنون آمریکا 1500 آواره این کشور را پذیرش کرده و قصد دارد در ماه اکتبر نیز 300 مهاجر دیگر را قبول کند.کشورهای اروپایی با موج فزاینده ورود مهاجران خارجی روبه‌رو هستند. آلمان به تنهایی طی هفته جاری به 20 هزار مهاجر خارجی اجازه ورود داده است و احتمالاً این رقم تا پایان سال 2015 میلادی به بیش از 800 هزار نفر خواهد رسید.صدها هزار مهاجر خارجی که اکثر آنها از مناطق جنگ زده خاورمیانه به خصوص سوریه، لیبی و شمال آفریقا هستند، از طریق ترکیه یا دریای مدیترانه خود را به اروپا رسانده اند.

“ اوضاع اسف‌بار پناهجویان سوری در کمپ‌های مجارستان ”