برخورد عادلانه مدیریت شهری با حقوق زنان

کد خبر : #1215
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 18 شهریور 1394 16:17
تعداد بازدید کننده : 571
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
برخورد عادلانه مدیریت شهری با حقوق زنان
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر رعایت عدالت نسبت به زنان در سطح شهر، گفت: در گذشته بسیاری از امکاناتی که در شهر وجود داشت اغلب برای مردان بود.

میثم امرودی در آیین افتتاح هفتمین نمایشگاه زنان و تولید ملی با تاکید بر اینکه این نمایشگاه به همت همکاران در ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار برگذار شده است، اظهارکرد: زنان ایرانی و مسلمان نقش ب بدلیلیی در تربیت نسل پاک، مبارز و مجاهد دارند.وی با تاکید بر رعایت عدالت نسبت به زنان در سطح شهر عنوان کرد: در گذشته بسیاری از امکاناتی که در شهر وجود داشت اغلب برای مردان بود. شهرداری تهران نیز در راستای رفع این مشکل و ایجاد عدالت شهربانوها و بوستان های مختص بانوان را احداث کرد.

امرودی ادامه داد: این افتخار مدیریت شهری است که با حقوق بانوان در شهر به صورت عادلانه برخورد کرده است.وی با بیان اینکه این نمایشگاه باید نگاه ها را نسبت به زنان تغییر دهد، گفت: ویژگی ممتاز این نمایشگاه حضور زنان سرپرست خانوار است که با وجود آسیب دیدگی، بسیار قوی تر از مردان فعالیت می کنند.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با بیان اینکه برگزاری هفتمین نمایشگاه تولید ملی لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاوتی است، تصریح کرد: کیفیت محصولات موجود در این نمایشگاه از بالاترین سطح در کشور و خاورمیانه برخوردار است. نکته بعدی قیمت مرقون به صرفه تمامی محصولات موجود در نمایشگاه است.امرودی افزود: یکی از ویژگی های نمایشگاه این است که تمامی محصولات ۲۰ تا ۳۰ درصد ارزان تر از سایر اماکن به فروش می رسند. علاوه بر این براساس بودجه ای که شورای شهر در نظر گرفته است، ۵۰ درصد از بودجه محصولات مربوط به حجاب و عفاف توسط ما پرداخت می شود. تحت این شرایط شهروندان تنها با پرداخت ۲۰ درصد از قیمت واقعی محصولاتی همچون چادر و مقنعه می توانند کالای مورد نیاز خود را تهیه کنند.هفتمین نمایشگاه زنان و تولید ملی با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم تمامی دستاوردهای زنان را در نمایشگاه های بین المللی به نمایش بگذاریم، گفت: روزی می رسد که تمامی بازارهای جهان را در تسخیر خود بگیریم.

ایجاد شبکه مجازی برندها

در ادامه مهر می افزاید: فهیمه فیروزفر رئیس ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار نیز در این مراسم ضمن تقدیر از حمایت شهرداری تهران در برگزاری این نمایشگاه گفت: برگزاری هفتین نمایشگاه زنان وتولید ملی با مشارکت همدلانه تمامی کارمندان این ستاد با تاسی از شعار همدلی و همزبانی مقام معظم رهبری محقق شد. وی با بیان اینکه در این نمایشگاه ۷۵ برند برتر ایرانی حضور دارند، افزود: ما می خواهیم به مردم این اطمینان را بدهیم که کالای ایرانی بخرند چراکه با حمایت از تولید کنندگان داخلی می توانیم حضور آنها را پر رنگ بسازیم.

“ برخورد عادلانه مدیریت شهری با حقوق زنان ”