فاز پایانی طرح پایلوت توانمندی زنان سرپرست خانوار

کد خبر : #1182
تاریخ انتشار : سه شنبه, 17 شهریور 1394 15:23
تعداد بازدید کننده : 688
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
فاز پایانی طرح پایلوت توانمندی زنان سرپرست خانوار
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری، درباره طرح جامع توانمندی زنان سرپرست خانوار گفت: طرح پایلوت توانمندی زنان سرپرست خانوار شهر ری فاز پایانی خود را طی می کند.

به گزارش مهر، شهیندخت مولاوردی درباره همزمانی نمایشگاه زنان و تولید ملی ستاد ساماندهی زنان سرپرست خانوار شهرداری و اینکه آیا معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری با توجه به برگزاری نمایشگاهی در همین راستا در شهریور ماه همکاری با شهرداری نداشته است، اظهار داشت: دومین همایش و نمایشگاه بین المللی نقش آفرینی زنان در توسعه پایدار با موضوع کارآفرینی و اشتغالزایی از ۲۴ تا ۲۷ شهریور ماه برگزار می شود.

به گفته وی، این نمایشگاه با مشارکت معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری، وزارت صنعت و دستگاه های اجرایی برگزار می شود و ارتباطی با نمایشگاه شهرداری و زنان سرپرست خانوار ندارد.

مولاوردی همچنین درباره طرح جامع توانمندی زنان سرپزست خانوار که برخی از مسئولان مدعی هستند به دلیل نبود عزم ملی و سیاسی کاری اجرایی نمی شود، اظهار داشت: طرح پایلوت شهر ری فاز پایانی خود را طی می کند.

معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری، پیش از این درباره این طرح آزمایشی گفته بود: این طرح به طور آزمایشی و پس از شناسایی آسیب‌ها و مسائل منطقه و همکاری سازمان‌هایی چون بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره)، در حال اجرا است. در حال حاضر آموزش‌های لازم برای اجرای موثر این طرح در این منطقه ارائه شده و چنانچه این مدل حمایتی، موثر واقع شود و تاثیرات مثبتی داشته باشد، تا آخر تابستان آمادگی داریم آن را به صورت ملی اجرا کنیم.

وی در خصوص قرارگیری در برنامه ششم توسعه نیز گفته است: تلاش می‌کنیم طرح جامع توانمندسازی زنان سرپرست خانوار را در برنامه ششم توسعه بگنجانیم و به این تریب از ظرفیت‌های تمام سازمان‌هایی که در این حوزه فعالیت می‌کنند بهره‌وری کرده و آنها را مدیریت می‌کنیم.

“ فاز پایانی طرح پایلوت توانمندی زنان سرپرست خانوار ”