سازمان ملل: رژیم صهیونیستی تخریب خانه های فلسطینیان را متوقف کند

کد خبر : #1063
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 28 مرداد 1394 14:42
تعداد بازدید کننده : 714
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
سازمان ملل: رژیم صهیونیستی تخریب خانه های...
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
سازمان ملل در واکنش به شدت گرفتن روند تخریب خانه های فلسطینیان در کرانه باختری رود اردن، در بیانیه ای خواستار توقف فوری این کار توسط رژیم اشغالگر قدس شد.

به گزارش ایرنا،طبق گزارش مشترک دفتر هماهنگ کننده کمک های بشردوستانه و فعالیت های توسعه سازمان ملل در امور فلسطین اشغالی و همچنین آژانس امداد و کار سازمان ملل دیروز سه شنبه، تخریب های صورت گرفته در روز دوشنبه که در چهار منطقه از آسیب پذیر ترین نقاط فلسطین اشغالی صورت گرفت، بیشترین شمار آوارگان در سه سال گذشته میلادی را در بر داشته است.
بر اساس این گزارش در مجموع 22 واحد در 4 منطقه تخریب شده است و در پی آن 78 فلسطینی دیگر که در میان آنها 49 کودک به چشم می خورد، آواره شده اند.
'رابرت پایپر'، مدیر کل دفتر هماهنگ کننده امور بشردوستانه فلسطین اشغالی اظهار داشت: تخریب های انجام گرفته روز دوشنبه در آسیب پذیرترین منطقه کرانه باختری رود اردن صورت گرفته و میزان آوارگی ها بسیار نگران کننده است.
'فلیپ سنچز' مدیر کل 'آنروا' نیز در این باره اظهار داشت، بسیاری از این خانواده ها برای چهارمین بار طی چهار سال گذشته آواره شده اند.
دبیر کل سازمان ملل نیز پیش از این، اجرای طرح نقل مکان فلسطینیان را توسط رژیم صهیونیستی، برابر با تخلیه و نقل مکان اجباری و خلاف تعهدات و قوانین انسان دوستانه و حقوق بشری خوانده بود.

“ سازمان ملل: رژیم صهیونیستی تخریب خانه های فلسطینیان را متوقف کند ”