کمیته تحقیق بین المللی رسیدگی به جنایات صهیونیست ها رفتاری منصفانه ندارد

کد خبر : #1036
تاریخ انتشار : یکشنبه, 25 مرداد 1394 15:49
تعداد بازدید کننده : 586
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
کمیته تحقیق بین المللی رسیدگی به جنایات...
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
خضرعدنان از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که کمیته تحقیق بین المللی رسیدگی به جنایت های رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین، رفتار منصفانه ای با قربانیان نداشته و نباید از این گونه کمیته ها انتظار دستیابی به نتیجه مطلوب را داشت.

این اسیر آزاد شده فلسطینی معروف به «بنیانگذار نبرد کرامت» که بارها در زندان های رژیم صهیونیستی دست به اعتصاب غذا زده و سرانجام موفق شد، آزادی خود را از این طریق به دست آورد، در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: با کمال تاسف باید اذعان کنیم که در سطح بین المللی، شاهد مراعات ارزش های اخلاقی در مساله فلسطین نیستیم و تجربه های قبلی همه موید این مساله است.
عدنان افزود: تحقیقاتی که درباره ترور یاسر عرفات انجام گرفت، منجر به مجازات قاتلان نشد. ما می دانیم چه کسی فتحی شقاقی و احمد یاسین و ابوعلی مصطفی و دیگران را به شهادت رساند، دست رژیم صهیونیستی پشت سر شهادت این افراد است و این رژیم جدیدا سیاست تقسیم کار را با شهرک نشینان در دستور کار خود قرار داده است.
این عضو برجسته جنبش جهاد اسلامی تصریح کرد: همه دنیا می داند و ما نیز کاملا واقفیم که چه کسی پول و سلاح و امکانات در اختیار این آدمکشان قرار می دهد و دستشان را در ارتکاب جنایت علیه فلسطینیان باز می گذارد و در مقابل، کسانی را که به فکر مقابله با این تررویست ها باشد، مورد پیگرد قرار می دهد. برای همین است که می گوییم اسراییل و شهرک نشینان صهیونیست دو روی یک سکه هستند.
خضر عدنان با ابراز تاسف از ضعف پوشش تبلیغاتی کشورهای عربی در به تصویر کشیدن این هجوم ددمنشانه رژیم صهیونیستی با همکاری گروه های شهرک نشین، اظهار داشت: ما امیدواریم خانواده دوابشه که دو نفرشان ( پدر و فرزند شیرخوار) را از دست دادند و یک طفل و مادر مجروح همچنان با مرگ دست و پنجه نرم می کنند، بتوانند با قدرت منطق و حقانیت، حق خود را از رژیم صهیونیستی بگیرند.
وی افزود: سوزاندن این خانواده فلسطینی که در مقابل دیدگان جهانیان اتفاق افتاد، مصیبت های بیش از شش دهه گذشته فلسطینی ها را یک بار دیگر زنده کرده است.

“ کمیته تحقیق بین المللی رسیدگی به جنایات صهیونیست ها رفتاری منصفانه ندارد ”