عدم دسترسی حدود ۱۴ میلیون کودک آمریکایی به مواد غذایی کافی

کد بلاگ : #5949
تاریخ انتشار : یکشنبه, 19 مرداد 1399 10:53
تعداد بازدید کننده : 153
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
عدم دسترسی حدود ۱۴ میلیون کودک آمریکایی به مواد...
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
حدود ۱۴ میلیون کودک در آمریکا، در حال حاضر نیاز به کمک‌های اضطراری غذایی دارند و باید سیاست‌های لازم و کارآمد در این زمینه برای آنها اتخاذ گردد.

موسسه بروکینگز، در تیرماه ۱۳۹۹، گزارشی را در خصوص عدم دسترسی حدود ۱۴ میلیون کودک آمریکایی به مواد غذایی کافی منتشر کرده است. در گزارش موسسه بروکینگز، به تداوم عدم امنیت غذایی قابل توجه در ایالات متحده هم‌زمان با شیوع بیماری همه‌گیر کووید ۱۹ در این کشور اشاره شده است. اگرچه میزان عدم امنیت غذایی از ماه آوریل تا ژوئن سال جاری میلادی، درمیان خانوار‌های دارای فرزند تا اندازه‌ای کاهش یافته، اما آمار آن در قیاس با آمار زمان وقوع رکود بزرگ اقتصادی در سال‌های ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۹ میلادی، همچنان بالاتر است. طبق گزارش اخیر این موسسه حدود 14 میلیون کودک در ‎آمریکا به غذای کافی دسترسی ندارند؛ بر اساس این گزارش، از هفته اول ماه ژوئن، دفتر سرشماری ایالات متحده از خانواده‌ها درخواست گزارش کرده است. در این سرشماری ۱۶.۵ درصد از این خانوارها اظهار داشته‌اند که این امر از تاریخ ۱۸ تا ۲۳ ژوئن، در برخی مواقع یا غالب مواقع به وقوع پیوسته که ۵.۵ برابر همین مدت‌زمان در سال ۲۰۱۸ میلادی بوده است.
در بخش دیگر این گزارش آمده است: با محاسبه تعداد فرزندان در خانواده‌های مورد تحقیق، می‌فهمیم که در هفته سوم ژوئن، ۱۳.۹ میلیون کودک در خانواده‌هایی با عدم امنیت غذایی زندگی می‌کرده¬اند، این آمار ۵.۶ برابر بیشتر از کل سال 2018 (۲.۵ میلیون) و نسبت به اوج رکود بزرگ اقتصادی در سال ۲۰۰۸ (۵.۱ میلیون)، ۲.۷ برابر بیشتر است. همچنین بروکینگز به آمار ۱۷.۹ درصدی از کودکان، در طول هفته سوم از ماه ژوئن سال جاری در ایالات متحده اشاره کرده است که در خانواده‌‌‌هایی زندگی می‌کرده‌اند که در آنها یک فرد بالغ گزارش داده کودکان به‌دلیل کمبود منابع، غذای کافی برای خوردن نداشته‌اند. به عبارت دیگر حدود ۱۴ میلیون کودک در آمریکا، در حال حاضر نیاز به کمک‌های اضطراری غذایی دارند و باید سیاست‌های لازم و کارآمد در این زمینه برای آن‌ها اتخاذ گردد.

 

تیم پژوهشی سازمان دفاع از قربانیان خشونت

https://www.brookings.edu/blog/up-front/2020/07/09/about-14-million-children-in-the-us-are-not-getting-enough-to%20eat/?utm_campaign%20=Brookings%20Brief&utm%20_medium=email&utm_content%20
=91132176%20&%20utm_source=hs_email

“ عدم دسترسی حدود ۱۴ میلیون کودک آمریکایی به مواد غذایی کافی ”