رعایت حقوق شهروندی اولویت ناجا است

کد خبر : #1166
تاریخ انتشار : شنبه, 14 شهریور 1394 12:25
تعداد بازدید کننده : 341
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
رعایت حقوق شهروندی اولویت ناجا است
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
فرمانده ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی امروز با اقتدار کامل همراه با رافت و مهربانی مشغول انجام وظیفه است،گفت: یکی از تاکیدات ما رعایت حقوق شهروندی مردم است که در اولویت امور نیروی انتظامی جمهوری اسلامی قرار دارد.

به گزارش ایسنا،سردار حسین اشتری،فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران امروز در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان گیلان که در سالن اجتماعات شهدای ناجا رشت برگزار شد،با بیان اینکه همدلی و همزبانی باعث پیشرفت در اجرای وظایف و ماموریت‌های نیروی انتظامی می‌شود، اظهار کرد: امروز به برکت حمایت‌های مقام معظم رهبری و همچنین وحدت مردم و مسئولان در کشور شاهد رشد و شکوفایی هستیم.

وی افزود:بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون شاهد حوادث تلخ و شیرینی در کشور بوده‌ایم؛می‌توانیم جنگ تحمیلی را بالاترین تهدیدی بدانیم که از خارج، داخل کشور را مورد هجمه قرار داد. در تمام این اتفاقات به دلیل وجود رهبری و ولایت در دوران حیات نورانی و پرعظمت امام(ره) ما همه این تهدیدات را پشت‌سر گذاشتیم؛ انقلابی که از بطن مردم شکل گرفته بود با وجود ولایت و رهبری امام(ره) و ایثار و فداکاری شهدا به پیروزی رسید.

سردار اشتری با بیان اینکه فتنه 88 آخرین توطئه دشمنان بود که به تعبیر مقام معظم رهبری انقلاب را تا لب پرتگاه کشاند، گفت: امروز به سبب وجود مقام معظم رهبری و همدلی و همزبانی مردم و مسئولین در کشور امنیت داریم و امیدواریم امنیت کامل به کشورهای اسلامی برگردد؛ جنایت‌هایی که امروز توسط تکفیری‌ها و سلفی‌ها انجام می‌گیرد به حمایت آمریکا و عربستان و استکبار جهانی است.

وی افزود:تنها راه ضربه زدن به تشیع این است که گروه‌هایی به نام اسلام و قرآن به جنایت بپردازند؛این در حالیست که دین اسلام برای انسان ارزش بسیاری قائل است.

فرمانده ناجا با بیان اینکه گیلان، استان فرهیختگان و مردم ولایتمدار است، ادامه داد: گیلان شهدای بسیاری را تقدیم امنیت کشور کرده است. طبق آمارهای دریافتی اقدامات خوبی در استان انجام شده که بیانگر افرایش کشفیات و کاهش جرائم است. این موفقیت به سبب مشارکت مردم و نیروهای انتظامی است و همه به دنبال این هستیم که استان آرامی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی امروز با اقتدار کامل همراه با رافت و مهربانی مشغول انجام وظیفه است، اضافه کرد: اقتدار برای کسانی است که به حقوق مردم تجاوز و قانون‌شکنی می‌کنند و رافت هم برای مردمی است که به نیروی انتظامی پناه می‌آورند. یکی از تاکیدات ما رعایت حقوق شهروندی مردم است که در اولویت امور نیروی انتظامی جمهوری اسلامی قرار دارد.

اشتری تصریح کرد:در ماموریت‌ها به گونه‌ای عمل کنیم که حقی از کسی ضایع نشود. در رسیدگی به شکایات و همچنین بر مجموعه‌های خودمان نظارت مستمری داشته باشیم. مدیران انتظامی این را بدانند که باید به صورت مرتب بر مجموعه‌های خود بازدید داشته باشند. آمار صیانتی در استان بیانگر رتبه خوب در رضایتمندی مردم و سلامت اداری است.

فرمانده ناجا گفت:اگر امروز با دیدن فردی در لباس نیروی انتظامی، احساس امنیت می‌کنید،این برای ما بهترین سرمایه است. مسئولیت،امانتی است که از شهدا به ما رسیده؛ لذا هر کسی که در این کشور مسئولیت دارد باید پاسخگوی خوبی برای مردم عزیز باشد.

وی ادامه داد: امروز از زحمات سردار ابراهیم قائد رحمتی، فرمانده انتظامی سابق استان گیلان تشکر و قدردانی می‌کنیم که با سابقه درخشان از گذشته و تلاش‌های فراوان، سبب افزایش امنیت عمومی در استان شدند.امیدواریم مانند گذشته منشا خیر و برکت و کمک به سازمان باشند و برای سردار میرحیدری، فرمانده انتظامی جدید گیلان نیز که از سابقه خدمتی خوب برخوردار هستند، آرزوی توفیق روزافزون داریم.

اشتری بیان کرد: گیلان با سالانه بیش از 20 میلیون گردشگر باید از امنیت خوبی برخوردار باشد تا همواره مورد استقبال گردشگران قرار گیرد؛ لذا باید تسهیلاتی ایجاد کنیم تا همه از مناظر طبیعی گیلان استفاده کنند.

به گزارش ایسنا،طی حکمی از سوی فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، سردار محمدرضا میرحیدری به سمت فرمانده انتظامی استان گیلان منصوب شد.وی پیش از این فرماندهی انتظامی استان قزوین را برعهده داشته است. گفتنی است سردار ابراهیم قائد رحمتی نیز پس از 4 سال خدمت در فرماندهی انتظامی گیلان، به ستاد ناجا انتقال یافت.

“ رعایت حقوق شهروندی اولویت ناجا است ”
تگ ها ناجا